repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Najnovšiu reklamnú kampaň od brzdy, cestnej bezpečnosti charity, ponúka pohľad na účastníkov cestnej premávky, je príliš zjednodušujúce, je to ťažké poruchy nugget logiky, ktorá podopiera brzda je nový cestnej osvetovú kampaň, ktorá vyzýva vodičov držať 20mph v zastavaných oblastiach s cieľom zlepšiť bezpečnosť chodcov a cyklistov. To je zdravý rozum.
Čo nesúhlasím s, je však kampane príliš zjednodušujúce predstava, že vodiči sú zlé a ostatných účastníkov cestnej premávky sú všetky dobré. Ako niektorí z vás dotkli vo vašich odpovediach na James Ruppert blog o cyklistov minulý týždeň, veci v živote sa nikdy docela ako zreteľná ako brzda je kampaň je naznačuje.
Moja skúsenosť je to: rovnako ako tam sú vodiči, ktorí preukážu zlej ceste povedomia, podobne sú cyklisti a chodci, ktorí zobrazujú neznesiteľný nedostatok zmysel na naše diaľnic a vedľajších uličkách.
Na moje každodenné dochádzanie do práce v blízkosti Kingston je to popletie mi koľko chodítka trvajú na prekračovanie frekventovaných ciest do 50 metrov od prechody pre chodcov. Na špičky, tie chodci často ocitajú plietol medzi jazdné pruhy ako oni čakajú na prestávku v protiidúce autá.
Na druhej strane, možno, že sú opatrní pomocou oficiálnych prevádzky-svetlo-riadené križovatky, pretože niektorí cyklisti zdá sa nehanebne ignorovať červené svetlá akoby platia iba pre vodičov a chodcov.
Ďalším Autocar zamestnanec mi manželkou – skúsený denné dochádzanie na bicykli – ide o náhodných chodcov skôr ako ohrozenie na jej ceste ako vodičov.
Samozrejme, motoristi sú tie s ťažký, rýchly objekty majú k dispozícii, a počet účastníkov cestnej premávky zraneni nebezpečné jazdy každoročne prevýšené niekoľko incidentov zranení spôsobených náhodným cyklistov.
Napriek tomu by nájdem viac stojí za to v kampani brzda je ak bývala platformu rovnaké uznávajú potrebu cyklisti a chodci prijať rovnakú úroveň povedomia, ako to žiada vodičov. V destilačnej jeho kampaň príliš zjednodušujúce slogan, obávam sa brzdy riziká odcudziť a sponzorovať ľudí, ktorým sa snaží zamerať.
Brzdy rozhodol sprostredkovať posolstvo prostredníctvom média billboardov po celom Londýne, pomocou série plagátov, že charita popisuje, ako hlavu-sústruženie.
U väčšiny lokalít billboard v hlavnom meste neďaleko hlavných komunikácií, myslel som to posledné, čo chce robiť charitu je zase hlavy cestnej premávky a odvrátiť sa od prevádzkových auto, bicykel alebo topánky používate ako spôsob dopravy.