repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Остання рекламна кампанія з Гальма, безпеки дорожнього руху благодійності, відкривається вид на користувачів доріг, що це занадто спрощений важко вини самородок логіки, яка лежить в основі Гальма нової дорожньої інформаційної кампанії, яка закликає водіїв дотримуватися 20mph в забудованих районах, щоб підвищити безпеку пішоходів і велосипедистів. Це здоровий глузд.
Те, що я роблю не згодні, однак, є кампанії надмірно спрощене поняття про те, що погані водії та інші учасники дорожнього руху все добре. Як ви торкнулися вашої реакції на Джеймса Рупперт блог про велосипедистів минулого тижня, речі в житті ніколи не бувають абсолютно чітко, як Гальмо кампанія передбачає.
Мій досвід такий: подібно до того, як є водії, які свідчать про поганий дорозі обізнаності, аналогічно існує велосипедистів і пішоходів, які дисплей з розуму відсутність почуття на дорогах і бездоріжжі.
На моїх щоденних поїздок недалеко від Кінгстона, це збиває з пантелику мене, скільки пішоходів наполягати на перетині жвавих доріг в межах 50 метрів пішохідних переходів. У годину пік, ті пішоходи часто опиняються на мілині між смугами руху, як вони чекати перерви в зустрічних автомобілів.
З іншого боку, можливо, вони будуть обережні з використанням службового трафіку-світло-контрольованих переходів, тому що деякі велосипедисти, здається, нахабно ігнорувати червоне світло, як якщо б вони застосовуються тільки у відношенні водіїв і пішоходів.
Інший Autocar співробітник розповідає мені, що його дружина - досвідчений щоденні приміські на велосипед, у відношенні випадкових перехожих більше небезпеки на її шляху, ніж автомобілісти.
І, звичайно, водії-ті важкі, швидкі об'єкти в їх розпорядженні, і кількість користувачів доріг поранення в результаті небезпечного водіння кожен рік перевищує кілька випадків, травм, викликаних випадковими велосипедистів.
Тим не менше, я хотів би знайти більш гідного в Гальмівній кампанії, якщо вона використовується та ж платформа, щоб підтвердити необхідність для велосипедистів і пішоходів, щоб усиновити одного і того ж рівня обізнаності як він просить водіїв. У самогоноварении свою кампанію до надмірно спрощеним гасло, я боюся, Гальма ризики відчуження і зверхньо люди, з якими він намагається мети.
Гальма вирішив передати його повідомлення через СередовищҐ біл-борди Лондона, використовуючи серію плакатів, що благодійність описує як голови поворотний.
Більшість місць для білбордів у столиці розташований поблизу великих транспортних магістралей, я б подумав, що останнє, що благодійність хоче зробити свою чергу, керівники користувачів автодоріг і відвернути їх від експлуатації автомобіля, велосипеда або туфлі, які вони використовують в якості транспорту.
Original text