repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

Tas bija globālās recesijas, GMs bankrotu, un, ka masu patērētāju atteikšanās no lielā sporta-komunālie, bet Chevrolet ir beidzot uzcelta lieliska mazu auto. Es nesen pastiprināts klāja 2011 Chevrolet Cruze degvielas taupīšanas Eco apdari. Cena ir $18,895, Cruze Eco funkcijas mpg-domājošiem ekstras, piemēram, ultra-zemas rites pretestības riepas un vēja krāpšanos ķermeņa apdari. Tās nav gatavojas ārā-tech Prius hibrīda, lai gan jūs nevar apgalvot, ar aptuveni 40 mpg vidējo laikā šosejas braukšanai.

Patiesībā, tā ir ilgi diskus, ka izcelt labāko Cruze. 138-bhp 1. 4-litru turbo 4 cilindru motors ir ļoti kluss, bet braukt bija nemainīga un ērti, pat izbraukts (un sniegu klātā) ceļu New York City. Es biju vilcinās par 6-ātrumu manuālā pārnesumkārba aprīkota ar manu testa auto. Protams, Chevy varētu būt gotten daudz labo ar Cruze...bet pārvades bija pienākums justies kā maisot biezputra ar koka karoti, labi?

Pārsteidzoši nav! Sajūgs ir viegli pamainīt un rīcības maiņu ir lielā mērā pozitīvi, pat tad, ja milzīgs sajūta ir chunky plastmasas sapulces cietā kaučuka. Sešpakāpju automātiskā ir $925 variants. Elektriskā stūres kādu kritiku par to, ka twitchy, kaut_ar ī es atklāju, ka ir patīkams un precīzs, kad dicing ar satiksmi uz New Jersey barjera ir pienācis. Tur ir telpa pieciem pieaugušajiem un dash izkārtojums ir loģiska, ar visām vadīklām, inteliģenti novietoti.

Stumbra, bet galvenokārt neizmantoto laikā mana nedēļas nogale ar auto, piedāvā ērts 15. 4 cu. ft. no istabas. Kas būtu vairāk nekā pietiekami, lai izcelšanas draugiem un ģimenes locekļiem, un no JFK lidostas, bez šāda pārsniedz istabas, ka tur domā, ka viņi var palikt vairāk nekā nedēļu. Un, kamēr ārpuse doesn ' t push konstrukcijas barjeras, Cruze nāca gandrīz vispārēju atzinību, ar vairākiem draugiem, aicinot to gudrs un ļoti labs meklē.
Original text