repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

Trvalo globální recese, Gm bankrot, a masového spotřebitele opuštění velkých sport-utility, ale Chevrolet se konečně postavil, velké malé auto. Nedávno jsem vstoupil na palubu 2011 Chevrolet Cruze in úsporu paliva Eko střihu. Ceněný u $18,895, Cruze Eco funkce mpg smýšlející doplňky, jako jsou ultra-low-valivý odpor pneumatiky a vítr podvádění tělo pročistit. Jeho nebude-tech Prius hybrid, ale nemůžete tvrdit, s odhadem 40 mpg průměru během jízdy po dálnici.

Ve skutečnosti, jeho dlouhé disky, které přinášejí to nejlepší v Cruze. 138-1 bhp. 4-litrový přeplňovaný 4-válec motor je velmi tichý, zatímco jízda zůstal stabilní a pohodlný i na rozbitých (a zasněžené) silnice z New Yorku. Byl jsem váhala 6-stupňovou manuální převodovkou namontován na mé testovací auto. Jistě, Chevy mohl hodně s Cruze...ale převodovka byla vázána na pocit, že za stálého míchání kaše s dřevěnou lžící, ne?

Překvapivě ne! Spojka je snadné upravovat a posun akce je do značné míry pozitivní, i když zdrcující pocit je robustní plastové setkání pevné gumy. Šesti-stupňovou automatickou je $925 možnost. Elektrický posilovač řízení má přijít na nějakou kritiku za to, že twitchy, když jsem zjistil, že je příjemné a přesné kostičky, když se provoz na dálnici New Jersey Turnpike. K dispozici je pokoj pro pět dospělých a rozložení dash je logické, všechny kontroly inteligentně umístěny.

Kufru, zatímco většinou nevyužité během víkendu s autem, nabízí šikovný 15. 4 cu. ft. z místnosti. To by mělo být více než dost pro tahání přáteli a rodinou na a z letiště JFK, aniž by takový nadbytek pokoje, že oni si myslí, že mohou zůstat déle než týden. A zatímco exteriér nemá tlačit žádné konstrukční překážky, Cruze přišel v blízkosti univerzální chválu, s několika přáteli, volat to roztomilé a opravdu dobře vypadající.
Original text