repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

Trvalo globálnej recesie, GM bankrot a masových spotrebiteľských opustenie veľkej šport utility, ale Chevrolet konečne postavil skvelé malé auto. Nedávno som šliapol na palube 2011 Chevrolet Cruze v Eco výbava úsporu paliva. Cena v $18,895 Cruze Eco funkcie mpg-zmýšľajúce doplnky ako ultra-nízkymi-valcovanie-pneumatiky a vietor podvádzanie telo orezania. Jeho nie ísť von-tech Prius hybrid, keď nemôžeš tvrdiť s priemerným odhaduje 40 mpg počas jazdy na diaľnici.

V skutočnosti jeho dlhé disky ktoré prinesú najlepší v Cruze. 1 138 koní. 4-litrový preplňovaný 4-valec motora je veľmi tichý, zatiaľ čo jazdu zostali stabilné a pohodlné aj na rozbité (a sneh-zahrnuté) cesty z New Yorku. Bol som váhala o 6-stupňovou manuálnou prevodovkou, namontované na moje testovacie auto. Iste, Chevy dostali veľa právo s Cruze... ale prenos bol povinný pocit miešania kaša s drevenou lyžicou, vpravo?

Prekvapivo nie! Spojka je ľahké modulovať a posun akcie je prevažne pozitívne, aj keď ohromujúci pocit je robustný plastové meeting solídne gumy. 6-stupňová automatická je $925 voľba. Elektrické riadenie má prísť na nejakú kritiku za to, že nervózny, keď som zistil, že príjemné a presné keď kocky s prevádzku na New Jersey Turnpike. Je tu priestor pre päť dospelých a rozloženie prístrojovej dosky je logické, sa všetky ovládacie prvky inteligentne umiestnené.

Kufor, kým prevažne nevyužité počas môj víkend s autom, ponúka šikovný 15. 4 cu ft izba. To by malo byť viac než dosť pre vyťahovanie priateľmi a rodinou na a z letiska JFK, pričom takýto prebytok priestoru, že si myslím, že môžu zostať dlhšie ako týždeň. A zatiaľ čo exteriér nemá tlačiť akýkoľvek dizajn bariéry, Cruze prišiel blízkosti univerzálne chválu, s niekoľkými priateľmi, volať to roztomilé a naozaj dobre vyzerajúci.
Original text