James ključ: včasih moramo dati ekipa prilagodljivost

James ključ je bil imenovan direktor Technical Toro Rosso le šest mesecev nazaj, in je moral preživeti prvi polni sezoni v nove kapacitete. Na dan predstavitve, STR8, je povedala Tiskovna služba ukaza opravil, ki se soočajo inženirjev in moštva Toro Rosso v kratkem času in v prihodnosti.
James ključ: "sem se pridružil Toro Rosso v septembru 2012, in ko prideš v novo ekipo, je težko povedati, kaj boste dobili do začnete neposredno z ljudmi. Kaj sem videl presegel moja pričakovanja: od težko oceniti, katera povečano kolektivno ekipa v zadnjih letih se je povečala svoje zmogljivosti. Na primer, v Faenza, pred kratkim odprl nov proizvodni obrat za proizvodnjo ogljikovih komponent, ki vojaka, bi bilo veliko ekip.
Mogoče vetrovniku v mestu Bicester odmori (Velika Britanija) in na splošno oddelek aerodinamiko tudi razširili, plus okrepljeno njegovo učinkovitost. V veliki meri, to je bila posledica izboljšanje vzajemnega delovanja tega oddelka, ki temelji v veliki Britaniji, in proizvodnjo v Italiji.
Naš oddelek computational fluid dynamics (CFD) se nahaja v Faenza in skušamo zagotoviti, da vse komunikacije so bile najbolj razvitih je tudi prednostna naloga. Smo imenoval več novih voditeljev v departmajih aerodinamike in CFD v prizadevanju za izboljšanje celoten proces modernizacije, in lahko bi rekli, da je pristop k oblikovanju STR8 spremenilo nekoliko v primerjavi z lani.
Na drugih področjih, kjer delo je bil učinkovit in je šlo brez večjih težav, ni spremenilo nič. Zanesljivost stroj je bil na vrhuncu lansko leto, in ena od naših prednosti je največjo pozornost do podrobnosti značilnost naših oddelkov, ki se ukvarjajo v razvoj, raziskave in nadzor kakovosti. Na stezi imamo impresivno ekipa strokovnjakov dela dobro, in lahko rečem, da so prazna dolžnost.
Vendar, po mojem mnenju, oddelki, iz katerih neposredno odvisen od hitrosti stroja do nedorabatyvaût. Torej, moramo povečati učinkovitost dela na področju aerodinamike, obnašanje avtomobilov na stezi in računalniško modeliranje. Zato so bile pomembne spremembe in ministrstvu odgovoren zakaj vedenje od avtomobilov na stezi.
Kolikor lahko sodnik, ki jih prejšnje izkušnje, vse ekipe odloči iste naloge, ampak to počne drugače. Po mojem mnenju, tehnični direktor morate uporabiti vse prednosti ekipe, in potem popraviti svoje slabosti, namesto da bi morali spremeniti celotno ekipo, kar poznajo prilagoditi pristope. Toda na koncu odgovoren je za učinkovitost stroja, tako da vse svoje odločitve, ki imajo vpliv na končni izdelek. Raje zgolj inženiring pristop, vendar včasih morali dati ekipa potrebno svobodo delovanja.
Korenite spremembe v tehničnih predpisov, ki bo začel veljati leta 2014 in odraža na naše delo in tako bo vse leto. Izziv za vse ekipe, ne glede na njihovo velikost, vendar majhne ekipe bi počutili veliko močnejši. Moramo ustvariti povsem drugačen stroj, tako uporabo poznati design ideologija bo nemogoče. Moramo razumeti nova pravila in popolnoma uporabljati ta znanja pri razvoju avtomobila leta 2014. Treba je najti ravnovesje: na eni strani, potrebo po najbolj v tej sezoni, na drugi strani, se dobro pripravite 2014-MU, ampak to je narava Formula 1... "