לוטוס במאי טכני James אליסון אמרה כי שינויים בכללי, 2014-רוב הפעמים האחרונות, ומשמעותית בהרבה על תיקונים אלה אומצו בשנת 2009-מ. לפיכך, לדבריו, עובד על מכונת 2014 שהנבחרת התחילה לפני שנתיים...
השינויים הם מאוד משמעותי, לכן לא יכולתי לעזוב את ניתוח שלהם ברגע האחרון, אליסון אמר". "התחלנו לעבוד על המכונה גם בשנת 2011, ולא ליד הסוף, ועוד הרבה מוקדם יותר. כמובן, מאז החוקים עשו כמה שינויים, אבל רוב החוקים, 2014, היה מודע לפני כמה שנים.
על-פי אליסון, שינויים בכללים, היא משימה מעניינת עבור מהנדסים. "כן, זה יהיה נהדר, אליסון אמרה. -מעניין ומפחיד בו זמנית. חדשנות כלשהי סקרנות, אבל מה יקרה בשנה הבאה. אם השינויים לשנת 2009 שם היו גלים על פני המים, ולאחר מכן בשנת 2014-m אני משווה אותם עם הצונאמי ".
אליסון הודה כי היצרן צוותים, מרצדס, פרארי, לבנות, מארז ומנועי בכוחות עצמם, יהיה יתרון במצב הזה, כי זה קל יותר להסתגל הכללים החדשים. אבל את צוות הלוטוס וזה גורם דאגה מיוחדת כי עם מאבטח, אספקת מנועי ארבעה צוותים, יש גם את יתרונותיו.
"אנחנו לא יודעים. מה בקשות פונים רנו ספורט הקבוצה השנייה, אליסון אמרה," אבל אנחנו יכולים לקבל מושג אם הכיוון שבו אנו עוברים ולאחר כמה זה נוח לשני הפקודה דרישות כי הם לא סותרים אחד את השני.
ברוב המקרים, זה ברור כי צוותי לנוע באותו כיוון, כי לעקרונות עיצוב דומים, כך שאת יכולה אפילו להתווכח זה רנו ספורט יש יתרון על פני האחר, כי יש להם יותר מהנדסים מי חושב לקראת פיתוח מנוע חדש, מספקים משוב.
אליסון גם אמר את זה ברכב רנו שימו לב שווה לכל לקוחותיו, במקום להתמקד על רד בול מירוץ. "אני חושב שאחד הצדדים הטובים של רנו הם לחלוטין בלתי משוחד, אמרה אליסון. -. הם יהיו מאושר אם כל הלקוחות שלהם יהיו מסוגלים הקרב השני הקוטב, ממש לא נותן עדיפות לאחת הקבוצות.
בנוסף, הם מבינים כי המטרה הסופית היא ליצור מכונה עובד טוב, אך לא את המנוע זה עובד טוב. כך הם בוחנים היטב את התגובות שלנו, מבקש להשתמש בהם בפיתוח המנוע. אז כמובן אנחנו מרגישים כמה תשומת לב אנחנו משלמים על רנו.
עם זאת, אליסון לא מסכימה כי הכללים הקיימים כדי להגביל את מספר הבדיקות יהיה מבחן מכונות חדשות שנים 2014. לדבריו, המשימה של הכנת העונה בתנאים הנוכחיים, "יותר מאשר אפשרי.
"נקודת המבט של בטיחות, שלושה מבחן הפעלות מספיקים, אליסון אמרה. המדינה-of-the-art דוכני דינמי ויעיל מאוד במובן זה, לאפשר לך לענות על השאלה, יש לך מנוע אמין, תיבת הילוכים ואת רוב ומוביל השרשרת. השאלה היחידה שנשארת מולך לפני מכונות הייצור של מערכות קירור.
אך מנהרות רוח מסוגלים לתת את התשובה לרוב הנושאים הדרושים לשלוח את המכונית המסלול, אז הבדיקות שאתה צריך רק לוודא שהכל פועל בדיוק כפי שהיית מצפה. . אז, כן, אני חושב שזה יהיה מספיק."