repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

1971. gadā es biju students par izvietošanu, par to, kas bija pēc tam British Leyland Motor saimniecībām jeb BLMH, kad tika lūgts veikt Austin Champ filmēšanas vietu BBC televīzija garenbāze autosporta programma, kā vadītāji ir braukšanas jauns Range Rover. Kad es ierados tur bija dažādas citas 4 × 4s displejā, bet šīs dienas nozīmi bija zaudējis par mani, līdz dažkārt vēlāk es sapratu, ka pieredzēju dawn jaunas klases automašīnām. Jo tad neviens sevi ievērojot ražotāja izdarījis bez SUV dažu aprakstu.

Tātad, tās nedaudz sakritība, ka esmu pavadījis šodien ar Range Rover tiek iegremdēts savu jaunāko piedāvājumu-Evoque intricacies.

Varētu uzdrošināties domāt, ka tad, kad šo automašīnu hits ielām vēlāk šajā gadā, ka tā tūlītēju uzvarētājs un liels retums. Rovers zemes apsaimniekošanas 100000 + tirdzniecības perspektīvām un 6500, pat pirms tā iet par pārdošanu, mēs tiecamies būt zelta standarts SUV, etalonu, zemes Rovers globālās firmas direktors, John Edwards pastāstīja un Evoque kā radošs Range Rover, ir šī tieksme dawn apstiprināja jau runā.

Galvenais ir tas, Evoques ievērošanu LRX modelēšana – lai gan netika uzņemts, ir aizdomas, Land Rover vadība bija stung ar relatīvo sporta modelis, kas sekoja sensacionālais vētra koncepciju un tika noteikts nesagādāt vilšanos šoreiz kārta pēc uzslavēt LRX uzkrāt medijiem pauda vilšanos.

Evoque padara Vācijas un Japānas sāncenšiem izskatās mīlīgs un prognozējama. Tas ir pārsteidzoši ietilpīgs iekšpuses, pat par sešām kājām plus puisis tāpat kā man, ir izstrādāta, lai 95th procentiles pieaugušajiem aizmugures sēdekļos. Un, protams, boot reaģējusi divas golfa somas, nenoņemot vadītājs (neatkarīgi, ka ir).

Saskaņā ar kapuci theres Fords EcoBoost dzinējs, kā atrast fokusu bet tagad rebadged kā Si4 2. 0L, ražo 240 bhp un 251 lb-ft griezes momenta un attiecīgi izturēt diapazons Rovers off-roading prasības drebuļi, pat tad, ja tas tikai paplašina braukšana ārpus Tiffanys ietves, kas visvairāk Evoque īpašniekiem būs attiecināt to uz modificēto.

Sniegums ir diezgan asas ar 60mph nāk klajā 7. 1 sekundes pirms papildināšanas pie 135 km/h. MagneRide apturēšanu, kā to var atrast Vettes, Ferrari un Audi R8s, ir iespēja, un Range Rover pasaules pirmais SUV. Dinamiski, Evoque ar šo aizsegā jūtas ļoti pārliecināti – no aizmugures sēdeklī, kamēr youre ir chauffeured ap testa treka attīstības vadītājs, kurš zina to un automašīnas, kas ir labāk nekā pašam sev par māti. Ak, un mēs didn't riska apvidus vai nu. Tiks rezervēti spriedumu, kamēr es ielieku Evoque ar abās disciplīnās vēlāk šajā gadā.



Uz pirmā pazīšanās Evoque urbji, arī par Range Rover, bet es domāju, ka tas sūta nozīmīgāka nekā ziņu: tur ir noteikts ambīciju ietvaros ikvienam pie Land Rover inženierzinātņu un dizains, kas liedza sasniegt viņiem ar iepriekšējiem īpašniekiem, piemēram, BMW un Ford. Tata, vadība patiesi uzskata Land Rover un Range Rover sasniegs iepriekš liegta panākumu līmeni.

Original text