repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

בשנת 1971, הייתי סטודנט על הצבתן אז מה היה בריטי אחזקות מנוע Leyland, או BLMH, כאשר התבקשתי לקחת של אלוף Austin למיקום הסרטים של תוכנית שהנהיגה Wheelbase של טלוויזיות ה-BBC גם המציגים יכול היה? לנהוג הג'יפ החדש. כשהגעתי היו שונים 4 × 4s אחרים על התצוגה, אבל המשמעות של אותו יום אבוד איתי עד שהבנתי מתישהו בהמשך כי נמנע השחר של סוג חדש של מכוניות. מאז ואז אין עצמי כיבוד היצרן עשה ללא רכב שטח של תיאור קצת.

אז, שלה קצת החרס ביליתי היום עם רובר להיות שקוע בתוך המורכבות של המציע האחרון שלה – Evoque.

אני מעז להציע את זה. כאשר הרכב הזה פוגע ברחובות מאוחר יותר השנה כי היא תהיה הזוכה מיידית, ועמוסים באורחים. ניהול מהלנד כבר מדברת של 100,000 + מכירות פוטנציאליים, 6500 אישר עוד לפני יהיה למכירה, אנו שואפים להיות תקן הזהב של רכבי השטח, בחינת ביצועים, מנהל המותג הגלובלי מהלנד, ג'ון אדוארדס אמר לי, Evoque, כמו הזרע בריינג רובר, זו הזריחה של השאיפה הזאת.

המפתח לכל זה היא הדבקות Evoques סגנון LRX – למרות לא הודתה שאני חושד לנד רובר ניהול היו נעקץ על ידי האכזבה היחסית שמדובב על ידי התקשורת של דגם ספורט זה בעקבות המושג סערה סנסציוני והיו נחושים לא לאכזב הפעם סביב לאחר תשואות LRX זכה.

Evoque הופך יריביו גרמנית ויפנית להיראות משעמם וצפוי. . זה נפתחה מבפנים, אפילו בשביל מטר שמונים פלוס בחור כמוני, שיש תוכנן כדי לספק למבוגרים אחוזון ה־95 ב המושבים האחוריים. ו, כמובן, המטען יכול להכיל שתי שקיות גולף מבלי להסיר את מנהל ההתקן (מה שזה).

תחת מנוע פורד יתבודדו EcoBoost theres הוד, כפי שנמצא בפוקוס אבל עכשיו rebadged כמו Si4 2. L 0, בהפקת 240 כ ס, 251 lb.-רגל של מומנט, כראוי ששונה כדי לעמוד בפני הקשיים של טווח רוברס בשטח דרישות אפילו אם זה רק משתרע על רכיבה על המדרכה מחוץ ההזמנות כי רוב בעלי Evoque כפוף לו.

ביצועים הוא די חד עם 60 קמ ש מגיע ב 7. 1. שניות לפני ציפוי-135 קמ ש. MagneRide ההשעיה, כפי שנמצאו vettes ב, פרארי, אאודי R8s, זו אופציה, ועבור רובר הראשון גלובלי עבור רכב שטח. באופן דינמי, Evoque ב גיז זה מרגיש מאוד בטוח – מ האחורי, בעוד youre להיות ללימוזין סביב מסלול הבדיקה על ידי נהג פיתוח שמכיר אותו ואת הרכב טוב יותר מאמא שלו. ., גם אנחנו לא להסתכן off-road. אני עם המסקנות עד יש לשים על Evoque דרך בשני התחומים מאוחר יותר השנה.

-היכרות ראשונה? Evoque לולבי ברג היטב עבור רובר טווח, אבל לדעתי. זה שולח מסר משמעותי יותר מזה: יש שאיפה נחוש בתוך כולם ב לנד רובר כדי להשיג רמות של הנדסה ועיצוב אשר סורבה אליהם על ידי בעלים קודמים כגון BMW ופורד. עם טטה, הניהול שבאמת מאמין לנד רובר רובר להשיג רמות של הצלחה הם בעבר הוכחשו.

Original text