repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Cayman anterioară a fost destul de special, ştim că, dar acesta este de a dreptul extraordinar. de ce? Săptămâna trecută am fost până la Silverstone, să vorbesc cu unii cititori fideli, încearcă să le explicăm de ce noi Porsche Cayman S care ID-ul a fost atât de complet cu sufletul la gură de doar câteva zile înainte, este la fel de fantastic ca este. Ei au vrut să știe și de ce, practic, ar putea fi mult mai bine decât modelul precedent, care a fost în sine mai mult decât un pic gustos.
Așa că m-am gândit la asta pentru un timp și apoi a răspuns; Două motive în principal. Unul Porsche susține 40% mai mult decât înainte, și asta e fenomenal. Două, în același timp, mai ușoare de 30 kg. Și de fapt, există trei motive, a treia fiind cutia de viteze PDK care a fost montat la masina am condus, care este de 110 la suta incredibil în ceea ce face.
Unul dintre ei, un inginer de comerț, a condus de fapt o generație anterioară de Cayman nu cu mult timp înainte, și el pur și simplu nu a putut crede că noua masina ar putea fi 40% mai rigid decât vechi. Dar chestia e, Porsche nu face doar lucrurile astea. Au fost cele mai recente Caymans Shell pentru a fi un simplu 39. 4962% mai rigid decât vechi, atunci asta e exact ceea ce ar pretinde.
Porsche, probabil mai mult decât orice alt producător auto pot gândi în zilele noastre, se joacă cu un bat, care este mai drept decât Cute pe un tricou Gieves şi Hawkes, proaspete de pe cuier. Totuşi, în acelaşi timp atenţia la detalii, se plăteşte pentru a ceea ce trece sub piele, de titluri, dar în cazul în care acesta tinde să aibă cea mai mare importanţă, este de neegalat în experienţa mea. De aceea Porsches tind să fie head and shoulders above restul, când vine vorba de lucruri care contează mai.
Și în noul caz Caymans ei, designerii Porsches, de asemenea, se întâmplă să fi spart-o pe partea de styling de lucruri, de asemenea. Care este un alt motiv de ce, subliminal sau altfel, masina noua pare să se simtă atât de mult mai bine decât vechi-pentru că doar arata grozav; pare în regulă. Și asta nu e ceva ce mulți oameni au spus despre predecesorul său.
<!--vBET_SNTA--><!--vBET_NRE-->De ce, exact, este noul Porsche Cayman astfel o maşină uimitoare?-porsche-cayman-1_3-jpg
În rezumat, atunci, motivele pentru care noul Cayman este o astfel de mașină pret uimitor de mic de bun sunt; este ochi-wateringly bun de a conduce, este inima-thumpingly bun să se uite la, este punct de vedere tehnic într-un alt stratosfera în comparație cu cele mai multe alte masini la același nivel de preț, și totuși sale, de asemenea, mai repede decât înainte, dar arde mai puțin combustibil decât predecesorul său deja mod excelent.
Îmi pare rău pentru Jaguar, deși, pentru că dacă nu noul tip F este de două ori-off-The-Dial bun pentru a conduce, nu are o șansă împotriva unei mașini, precum și rezolvate, sau ca de-a dreptul genial, ca cele mai recente Cayman. Și asta înainte de a menționa chiar că costă 10 mii mai mult, în primul rând, chiar și în forma de intrare.
Sper cu disperare că im dovedit greșit atunci când am venit să le compare în câteva săptămâni de timp. Chiar acum, cu toate acestea, este cu adevărat greu pentru a vedea că fiind cazul.
Original text