repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Sherman prepätia na štvrtej hlavy Limaland

Polovici sezóny Pivot nevyskúšaný auto pomáha vodičom odrazu
DAYTONA BEACH na Floride — Todd Sherman naštudoval prísť-od-za nárast v roku 2012 vyhrať jeho tretí po sebe idúce All-American série NASCAR Whelen trať majstrovstiev.
Sherman, 48, Churubusco, Ind, vyhral NASCAR K & N upravil divízny titul Limaland Motorsports Park v Lima, Ohio. To bol jeho štvrtý titul upravený štvrť-míľu ílu oválne. Čelia niektoré z najťažších súťaže svoju kariéru, on očakáva, že Limaland zostane jeho piatok večer NASCAR hlavná trať.
Sherman bojoval v pretekoch a bod poradí s dlhoročným priateľom a súper Terry trup počas letnej sezóny. Majstrovstvá výsledok nebol určitých až do konečného dostihov sezóny. Je to známy scenár medzi týmito dvoma.
"Terry a mal blízko pretekov na majstrovstvách Limaland 10 rokov," povedal Sherman. "Pred tromi rokmi sme viazaný bodov na konci sezóny, a ja som vyhral v tie-breaker, ktorý bol počet výhier funkciu."
Trup je tiež zákazníkom Sherman "tím SE" (Sherman podniky), výrobca podvozku, závod autoservis a vysoko výkonné produkty distribútorom. Sherman je sponzorom na trup je auto.
"Terry viedol body pre väčšinu sezóny. Ja som vyhral niekoľko funkcií neskoro v roku, a priepasť."
Sherman záznam za rok zahrnuté šesť výhier, 12 top päťky a začína 13 top 10s v 14.
Polovici sezóny pivot pomohol Sherman je príčinou. Prevodové zlomil v aute a zároveň spomaľuje bol zhromaždené pri nehode. Auto nebolo okamžite opraviteľné. Musel siahnuť nevyskúšaný auto zálohovať.
"Postavili sme zbrusu nové auto počas zimy, ktorá nemala bol pretekal," povedal Sherman. "Bol som nervózny, prináša to. Ako experiment, som postavil auto s výťahom bar (pozastavenie) namiesto vytiahnuť bar. Nevedel som, čo očakávať.
"Ako vodič, môžete skúsiť urobiť čo najmenším počtom chýb ako je to možné, pretože každá chyba je stratené pozície. Som zistil, vlek bar set-up bol veľmi zhovievavý. Keby som nebol dokonalý na vstup, som mohol urobiť pre neho stojaci na plyn vystupujúcich v rohu. Vyhrali sme prvé tri noci s autom."
Počas mimo sezónu Sherman predávajú menej ako jeho priemer 10 nový dirt upravený podvozok, so zákazníkmi rozhodli opraviť a aktualizovať súčasné autá. Populárne update je vlek bar inštalácie. Tím SE podvozku sa nachádzajú v súťaži v celej Indiana, Ohio a Michigan, a pár jeho priateľov sú dostihy im v Montana.
Sherman pretekárske auto je vo vlastníctve Steve Adams. Sherman a jeho manželka Joyce majú dvoch synov. Braden, 16, je jeho šéf osádky. Syn Brennan, 17, je filmárov a spotter. Obaja sú členmi základom kresťanskej školy univerzitnú basketbalový tím. Členovia tímu patrí Mike okovy a Chris možná. Sponzori patrí Fricke je reštaurácia, strom reštaurácii Orchard, Stephens a Hall závodné motory, všetky ťažné Pro, Pro šoky, Hyper cievky, Pro pás a teamSE.com podvozku.
Pre druhý rok po sebe, Sherman Limaland Majstrovstvá vyhral pozvánku na NASCAR Whelen All-American série slávnostné Crown Charlotte Convention Center Ballroom v NASCAR sieň slávy.
"Sme si neuvedomil čo veľký Charlotte hostina bola v roku 2011, takže keď sme šli opäť v decembri sme šli skoro tak by sme mohli urobiť viac," povedal Sherman. "Keď sme ísť znova, budeme mať celý týždeň."
Na základe skúseností jeho Charlotte 2011 vedel svoju cestu okolo v decembri. S jeho posádky, on cestoval Stewart-Haas závod shop a potom navštívil dlhoročný priateľ a kolega Hoosier Todd Ziegler, teraz auto šéf pre Ryan Newman. On tiež zastavil v jednom zo svojich dodávateľov, Inc Irvan-Smith, svornosti vyzdvihnúť výstuž. Tam sa stretol 1991 Daytona 500 víťaza Ernie Irvan, ktorí navštívili s Sherman skupiny. On tiež zastavil v pozri ďalší Indiana závodné priateľ David Stremme, kto je hlavný ovládač pre novo vytvorené závodné Swan v sérii NASCAR Sprint Cup. Sherman skupina tiež cestoval Charlotte Motor Speedway.
"To bolo len naozaj cool výlet," povedal Sherman. "To bol špeciálne zážitok."
Ovládač najlepší 18 výsledkov prostredníctvom 16 septembra počítané smerom k ich štáty a národné miesto súčty, a
Majstri sú rozhodne na celkový súčet. Akonáhle vodič dosiahne 18 začína, by ich celkom zvýšiť postupne ako ich nahradiť niektoré chudobnejších beží lepšie výsledky.
Podľa bodu štruktúru sérii NASCAR Whelen All-American, závod Víťaz získa dva body za každé auto v prípade až 20 automobilov. Druhé miesto dostane dve menej bodov a tak ďalej cez pole. Závod víťazi ďalších päť bodov. Napríklad, ak 20 autá sú v poli, víťaz dostane 45 bodov, druhé miesto 36 38 a tretí. Ak existuje 15 áut, víťaz dostane 35 bodov, druhý 28 a tretiu, 26.