repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Sherman hullámzás, a negyedik Limaland cím

Szezon közepén Pivot kipróbálatlan autó segít vezető Rebound
DAYTONA BEACH, Fla – Todd Sherman rendeztek a jön--ból-hátsórész túlfeszültség 2012-ben, a harmadik egymást követő NASCAR Whelen All-American pálya bajnokságot nyerni.
Sherman, 48, Churubusco, Ind., megnyerte a NASCAR K & N módosított körzet cím Limaland Motorsports parkban Lima Ohio. Ez volt a negyedik módosítva címet a negyed mérföldet agyag-ovális. Szembe kell néznie néhány, a legkeményebb verseny karrierje, s elvárja, hogy Limaland továbbra is a péntek esti NASCAR haza pályán.
Sherman küzdött a versenyeken, és pont a ranglistán a régi barátja, és rivális Terry Hull, egész nyáron. A bajnokság eredménye volt bizonyos addig, amíg a végleges funkció futama. Egy ismerős forgatókönyv, a kettő között.
"Terry, és már volt szoros verseny az Limaland bajnokság 10 évig, Sherman mondta. "Három évvel ezelőtt mi kötve pont a végén a szezon, és a tie-Breaker, ami száma megnyerte a wins szolgáltatás."
Hajótest egyben vevő Sherman "Team se" (vállalkozások, Sherman) egy gyártó alváz, a verseny autószerviz és a nagy teljesítményű termékeket forgalmazó. Sherman egy szponzor, autó Hull barátait.
"Terry vezette a pontokat a szezon. Megnyertem több jellegét meghatározza, késői és zárt a különbség."
Sherman rekord év szereplő hat győzelem, 12 felső ötös és 13 top 10s-14 kezdődik.
A szezon közepén pivot segített Sherman okoz. A sebességváltó tört a kocsiját, és lassul, miközben ő gyűjtöttek, baleset. Az autó nem volt azonnal javítható. Volt, hogy elérje egy kipróbálatlan back-up car.
"Építettünk egy új autót a télen, hogy nem már versenyzett," mondta Sherman. "Én voltam ideges hozza ki. Kísérletként építettem az autó, egy lifttel felszerelt bár (felfüggesztés), ahelyett, hogy a pull-bár. Nem tudtam, mire számíthat.
"Mint egy vezető, tudod megpróbál, hogy lehető legkevesebb hibát amennyire lehet, mert minden hiba elveszett állást. Én találtam ki, hogy a lift bár felépítése nagyon megbocsátó volt. Ha nem volt tökéletes, a bejegyzés, tudtam, hogy ez a gáz Kilépés a sarokban állt. Megnyertük az első három éjszaka hogy autó."
Során szezonon kívül Sherman értékesíteni kevesebb, mint a átlagos 10 új szennyeződéstől módosított futómű, javítás, és frissítse a jelenlegi autók választó ügyfelek. A népszerű frissítés, bár beszerelés. Team SE alváz megtalálhatók a verseny egész Ohio és Michigan, Indiana, és egy pár barátai a versenyzés őket Montana.
Sherman versenyautó tulajdonában Steve Adams. Sherman és felesége Joyce van két fia. Braden, 16, az ő brigádvezető. Fia Brennan, 17, a videósok és a bukfenc. Mind tagjai a sarokköve keresztény iskola kosárlabda csapat. Csapat tagjai közé tartozik, Mike bilincseket és Chris talán. Szponzorok: Fricke barátait étterem, a gyümölcsös Tree étterem, Stephens és Hall versenyautó motorok, minden Pro vontatás, Pro sokkok, Hyper tekercsek, Pro szalag és teamSE.com alváz.
A második egymást követő évben Sherman Limaland bajnokságot nyert meghívást a NASCAR Whelen All-American sorozat Awards eseményt a Charlotte Convention Center korona Ballroom a NASCAR Hall of Fame.
"Mi nem vette észre milyen nagy dolog a Charlotte bankett volt 2011-ben, így amikor mentünk, ismét decemberben korán mentünk tehát mi tudna csinál több," mondta Sherman. "Ha jutunk el megint, akkor vess egy egész hét."
2011-Ben Charlotte tapasztalatai alapján, ő tudta az utat körül december. A hajó legénysége turnézott a Stewart-Haas verseny bolt, és régi barátja és munkatársa Hoosier Todd Ziegler, most autó vezetője a Ryan Newman, majd meglátogatta. Ő is megállt az egyik beszállítóinak, eniko-Smith Inc., Concord sarokmerevítések felvenni. Itt ismerkedett meg 1991-ben Daytona 500 győztes Ernie Irvan, aki ellátogatott a Sherman csoport. Ő is megállt a lásd másik Indiana barátja, David Stremme, aki fő illesztőprogram az újonnan alakult a NASCAR Sprint Cup Series hattyú Racing racing. Sherman csoport is turnézott Charlotte Motor Speedway.
"Ez volt, csak egy igazán cool túra," mondta Sherman. "Egy különleges élmény volt."
Egy illesztőprogram 's legjobb 18 eredmények szeptember 16 válthatók a tagállamok és a nemzeti pont összegek, és
a Bajnokok is úgy döntött, a teljes pontjaid. Egyszer egy vezető eléri a 18 kezdődik, a teljes fokozatosan növelné, helyettesítenek néhány szegényebb fut a jobb eredmények.
A NASCAR Whelen All-American sorozat pont szerkezetét a verseny győztese kap két pont minden autót abban az esetben akár 20 autó. Második helyet kap két pontot a mezőn át és így tovább. Verseny nyertesei kapják további öt pontot. Például, ha 20 autók területén, a győztes 45 pontot kap, a második helyen 38 és harmadik 36. Ha 15 férőhelyes, a győztes kap 35 pontot, a második és a harmadik, 28 26.