repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual

Land Rover ve Range Rover meraklıları tanımak biraz markaları en iyi 4 × 4xFar etiket satırı karıştırılmış ve iyi bir neden ile.

Ive sadece bir Freelander 2 eD4, stop-start ile kompakt SUV önden çekişli versiyonu sürüş bir hafta geçirdim. Tamam, bu bir altı-ileri manuel UK spec dizel, ama arabayı iyice zevk söylemek zorundayım.

Pürüzsüz oldu, iyi bir yolculuk vardı ve bir araba için yüksek ağırlık merkezini ele katlanmış ve döner yerel benim memleket yollarına istifini bozmadan. TAMAM, bu yüzden iç başlangıç olabilir bakmak için biraz tarihli ama ben aslında onun gibi aslında hiçbir sağlamlık ve tasarım akıllıca bir yaklaşım.

Dezavantajları var mı? Eh, tabii ki onun off-road yeteneği göre tüm çekişli versiyonu, oldukça sınırlıdır. Cesaretini komşular arasında sarp alan olduğunu kısa sürede ortaya koydu çok zorlu ön lastikler için hangi hızla ile tıkanmış yağlı çamur, aynı olurdu ama bu herhangi bir faux off-roader. Uzun vadede bir tepede yardım etmiş olabilir ama, sanıyorum, fark çok büyük değil.

Bu ilk olabilir önden çekişli araba Land Rover ürün line-up, ama bu yıl katılacak bir iki tekerlekten çekişli Range Rover Evoque.

Verilen bu Land Rover ve Range Rover marka apart-daha lüks ve zarif bir rol-ikinci alarak büyüyor ve Land Rover marques özgün manto yok saçma iş atları istinat olanlar sofistike de olsa, o zaman ne bir önden çekişli Freelander 2 eD4 ipuçları Evoque gibi ama daha sofistike bir sürüş ve ambiyans ile gerçekleştirebilir , yerçekimi ve pozisyon sürüş daha az belirgin bir komut daha düşük olan merkezi sayesinde daha sportif performans ile birlikte.

Tabii ki gidiş iki tekerlekten çekişli start / stop yardımcı olur Land Rover istikrarlı azaltmak CO2 düzeyleri ve bol olacak müşteriler için Freelanders ve Evoques kimin fikri off-road biniyor bordürler park ederken: düşünebiliyor musunuz stil fashionista Victoria Beckham Terrain Response ile uğraşmanız gerekmez mi? Nah, ne olabilir I.