repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
İki koltuklu Alfa Romeo 4C Cenevre Otomobil Fuarı, iki yıl sonra ilk kez kavramı formunda, prömiyeri olacak. Fiat yeni orta motorlu, arka disk Alfa 4 C kompakt spor araba ile ikonik Alfa Romeo marka yeniden yayına. Burada resmen onun Geneva motor Show'da önümüzdeki ay açığa vurmak, önümüzdeki birkaç yıl içinde yeni Alfas bir dizi ilk olacak ve olacaktır mızrak ucu, İtalyan firmaları önünde ilk kez görülen çarpıcı yeni hafif modeli, ABD pazarına döndürmek.
Üretim iki kişilik 4C coupe, onun prestij şasi ile tam iki yıl sonra aynı adı taşıyan bir kavram kullanılmaya başlanan Cenevre Fuarı için döndürür.
O yılın sonunda İngiltere'de denize indirmek zaman az 50.000 mal uçlu, yeni alt - 1000 kg modeli için güç bir all-alüminyum Turbo 1 gelir. 7-litre motor. Alfa teknik ayrıntılarını tam: 4 C altında 5 Mart Cenevre kadar sadece bir güç ağırlık oranı her 1bhp için daha az 4 kg olmak şekil teyit tutuyor.
Alfa Bayi İsviçre sızan bilgiler 4 C 237bhp 4 C 950 kg ağırlığında, büyük olasılıkla kavram verdi bir rakam 850 kg ağırlığında ve bir üretim-spec iç şimdi donatılmış anlamına gelir onun ilk denize indirmek kılığında ile sunulan öneriyor. Yaklaşık 4 0-62 mil zamanı. 5 sn, 155 mph sınırlı hız ile mooted.
1750 Tby bilinen dört silindirli motoru Giulietta, dahil olmak üzere son Alfas tanıdık geliyor ama blok şimdi yerine 25 kg civarında tasarruf demir, alüminyum enjeksiyon. Motor doğrudan enjeksiyon, MultiAir ikili sürekli değişken supap zamanlama ve herhangi bir turbo lag kurtulur yeni bir atma sistemi alır. Ismarlama emme ve egzoz sistemleri de 4 C. için geliştirilmiştir
Sonuç bu teknolojilerin bir motor performans potansiyeline sahip bir 3. 0-litre altı silindirli ünite, ama yakıt ekonomisi ve CO2 emisyonu ile daha küçük bir dört-silindirli motor.
1742cc motor güçleri ile Alfas arka tekerlekler ikiz kuru debriyaj otomatik şanzıman Giulietta ve Mito uygulama adapte, kendi. İletim raket kaydırıcılar direksiyon monte üzerinden kontrol edilebilir bir sıralı modu vardır. Hiçbir manuel seçeneği sunulur.
4 C uzun sadece 4000mm az, 2000mm geniş ve 1180mm yüksek. Dingil mesafesi 2400mm uzunluğunda olduğunu. Bu boyutların bir Lotus Elise ve Evora uzunluk, yükseklik ve Dingil mesafesi yerleştirin.
4 C destek bir prestij monokok şasi, bir şey daha önce supercars gibi McLaren MP4 - 12 C için ayrılmış ve sadece spor araba bu fiyata küçük bir dizi görülür.
Küvet monte alüminyum çerçeve 4 c çalışan dişli ve motoru, arkada bir çift salıncaklı, bobin yaylı süspansiyon kurulum ve McPherson'ın güzel zamanında onu pazarlamak süspansiyon özellikleri taşıyan ön derleme taşımak.
Alfas DNA sürüş modu seçicisi, ayrıca bir görünüm 4 C ile dinamik, şimdi yeni bir parça odaklı yarış modu tarafından birleştirilmiş doğal ve tüm hava modları sağlar.
Üretim 4 c ile 2500 adet 2014 yıllık çıktısı olarak ayarlanmış Maserati Modena tesisi, yaz aylarında başlayacak. Avrupa ve Kuzey Amerika'da her yıl başına 1000 adet alacak. Kalan 500 Alfas global piyasalar diğer dağıtılmakta.
Bu üretim çalıştırmak İsviçre satıcı kaynak ortaya 4 c aralığında diğer modelleri yer alacak. 2014 yılında arabanın salt izle yarış versiyonu, 266bhp ile takip etmek ayarla arabayı yol gidiş Stradale sürümü ile tanıtılacaktır. Üstü açık bir araba line-up daha sonra 2014 yılında taç.

Alfa Romeo 4 C Geneva Haritayı ilk için ayarla-alfa-romeo-4c-front-jpgAlfa Romeo 4 C Geneva Haritayı ilk için ayarla-alfa-romeo-4c-rear-jpgAlfa Romeo 4 C Geneva Haritayı ilk için ayarla-alfa-romeo-4c-1-sdfkwpc-jpgAlfa Romeo 4 C Geneva Haritayı ilk için ayarla-alfa-romeo-4c-2_0-jpg