repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

V sobotu jsem se zúčastnil závodu Kia 200 Continental pneumatiky Sports Car Challenge v Homestead-Miami Speedway. I když jsem na závodech v pravidelných intervalech, to bylo poprvé, kdy Id viděl závod v této sérii od roku 2009.

Počet položek na mě zapůsobil (66) a stejně tak počet různých modelů automobilů (20) konkurenční. Jako připomenutí, Grand-Am Continental Tire Sports Car Challenge má dvě třídy, které běží ve stejném závodě s vozy od Chevrolet Camaros a Ford Mustang dolů ve velikosti Mini Coopers a Honda Občanské výchovy. I přes nerovnost, sankční orgán má downův dobrou práci v podání závodní opravdu konkurenceschopná v rámci každé třídy.

Během 200 mil závod kolem 2. 3-míle dlouhá cesta samozřejmě v Homestead-Miami Speedway tam byla spousta akce a případné vítězové byli Bill Auberlen/Pavel Dalla Lana v Turner Motorsport BMW M3 (vůz č. 96) v Grand Sport (GS) třídy. Ryan Ellis/Ian Baas vzal šachovnicová vlajka v Ulici Tuner (ST) třída řízení APR Naladěni VW GTI (vůz č. 171).

Bylo to zklamání, kolikrát závodníci měli vydržet celý kurz žluté pro menší incidenty. Ve všech 25 z 87 kol byly provozovány pod žlutou, což znamená, že Kia Optima Turbo tempo auto bylo před vítězné auto o polovinu kola, které bylo uvedeno jako oficiální vůdce.

Dalším zklamáním byl nedostatek diváků v účast na obří raceway. Na tribuny byly prakticky prázdné, a to i za předchozí hlavním dostihu pro Rolex Grand-Am auta.

V dnešní době, myslím, že skutečný počet závod diváků nezáleží tolik jako dřív, protože je televizní zpravodajství, které opravdu dělá finanční investice vyplatí dobře se sponzorované týmy.

Přestože mnoho týmů dostat pomoc od výrobců pouze skutečně factory sponzorované týmy jsou od Ford, Honda, Kia, Mazda, Subaru. Byl jsem tam jako host Kia, což je nejnovější výrobce vstoupit do série s Kia Forte Koup. Tým dvě auta řídí Kinetic Motorsports v Gruzii. Je to první pokus závodní Kias, tým ochotně připouští, minulou sezónu vzdělávací zkušenost.

V Daytoně, v první závod letošní sezóny, Koups skončil 2. a 12 v ST třídy. V Homestead závod Nic Jonsson/Michael Galati (vůz č. 10) skončil 7. třídy, zatímco Adam Burrows/Trevor Hopwood (vůz č. 12) skončil 25. po získání jeho zadní nárazník narazil vystoupit na jednom pódiu během závodu. I přes nižší dokončovací místě v Homestead závod, Jonsson je třetí v bodech a Kia je druhý v výrobce bodů po dvou závodech.

Stejně jako to dělá s jeho NBA sponzorství, Kia nabádá majitele, aby se zúčastnili závodů a tam bylo docela málo Kia-vlastní rodiny, kteří hledají podepsanou plakáty pro své děti. Kia se domnívá, že závodní pomůže zvýšit jeho profil v U. S. a také pomoci zlepšit budoucí produkční vozy jako Kia inženýrů obdrží cennou zpětnou vazbu od závodního týmu.

Jako fanoušek závodní vždy skvělé vidět výrobci pravidelné výroby automobilů, aktivně se účastní sedan, závodní. I v případě, že existují není, že mnoho lidí skutečně účastní závodů v osobě, přínosy patří technické znalosti, což pomáhá zdokonalit plemeno.