repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual

Kad BMW 1994. gadā iesaistījās Rover, pagāja seši gadi, līdz saprata, cik milzīgs izaicinājums ir priekšā, lai pagrieztu zīmolu. Bavārieši to žilbinoši nosauca par angļu pacientu, neatzīstot, ka vācu ārsti nav diagnosticējuši slimības vai izārstējušies. Vai Zviedrijā vēsture atkārtosies?

Es to jautāju, jo divas reizes pēdējo 14 dienu laikā Saab ir apturējis ražošanu, jo nav samaksājis galvenajiem piegādātājiem. Ūdeņi ir vēl vairāk saduļķojušies līdz ar negaidīto paziņojumu par gaidāmo Saabs cienījamā prezidenta un izpilddirektora Jana Ake Jonsona atkāpšanos no amata. Tam strauji sekoja Krievijas miljardiera Vladimira Antonova atkārtota parādīšanās kā potenciālais glābējs, kura nolūks bija ieguldīt 71 miljonu ASV dolāru, lai iegūtu 30 procentu "Saab" akciju.

Antonovs, jūs varētu atcerēties, bija galvenais iemesls, kāpēc GM atteicās pārdot Saab Spyker konsorcijam par iespējamiem nelikumīgiem darījumiem, pirmkārt, līdz brīdim, kad viņš izstājās. Lai vēl vairāk sarežģītu situāciju, jebkādas izmaiņas īpašumtiesību struktūrā ir jāapstiprina Zviedrijas Valsts parāda birojam, Zviedrijas valdībai un Eiropas Investīciju bankai.

Dont get mani nepareizi. Kā apstiprināja Saab fanu-es varētu rēķināties V4 96 komplektā ar bezmaksas četru riteņu piedziņa un divdurvju sarkano 99 Turbo kā iepriekšējās automašīnas Adcock stabils – un es joprojām domāju, ka Stig Blomqvist bija viens no lielākajiem rallijs vadītājiem kādreiz, es gribu šo īpatnējām zīmolu, lai izdzīvotu.

Par jauno 9-5 uzsākt man ieteica Spyker boss, Victor Muller, kurš bija novilka laukuma galā, ka pērkot Saab ir tas svarīgākais. Pagrieziena markas bija grūti daļu.

Viņš pasmaidīja un smējās kā youd gaidīt viņu. Bet šī holandiešu ārsts ieguva saglabāt zviedru pacientu viedokļa? Viņš varētu pievērst uzmanību BMW kļūdām pie Rover, bet galu galā... tikai laiks rādīs.