repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual

Kai BMW dalyvauja su Rover 1994-aisiais jis buvo šešeri metai prieš Suvokdami didumas, kad guli į priekį tekinimo markės. Į Bavariją glibly pavadino jį The lietuvių pacientas be laiptai kad vokiečių gydytojai nebuvo diagnozuota bėdų ar pristatytas cure. Yra istorija apie kartojasi Švedijoje?

Klausiu tai kaip du kartus per paskutines 14 dienų Saab sustabdė gamybą nes jis nesugebėjo sumokėti pagrindinių tiekėjų. Vandenis turi muddied toliau su netikėta pranešimo apie artėjančią atsistatydinimo Saabs gerbiamas prezidentas ir vykdantysis direktorius, Jan Ake Jonsson. Tai buvo greitai po pakartotinio atsiradimo Rusijos milijardierius, Vladimir Antonovo kaip galimą Gelbėtojo ketinimų investuoti 71 milijonų JAV dolerių įsigyti Saab 30 procentų akcijų.

Antonovo, jums gali prisiminti buvo pagrindinė priežastis, kodėl GM atsisakė parduoti Saab Spyker konsorciumui, per įtariamą neteisėtą santykiuose, visų pirma kol jis pasitraukė. Komplikuota toliau nuosavybės struktūros pasikeitimus turi patvirtinti Swedens valstybės skola Office, Švedijos vyriausybė ir Europos investicijų banko.

Nereikia man negerai. Kaip patvirtino Saab ventiliatorius-galiu tikėtis V4 96 su nemokama ratų pavara ir dviejų durų raudona 99 Turbo kaip ankstesnių automobilių Adcock stabilus- ir aš vis dar manau, kad Stig Blomqvist buvo vienas iš didžiausių ralio vairuotojai kada nors, aš noriu šios išskirtiniai markės išgyventi.

Apie atsiradusias 9-5 pradėti aš siūliau Spyker Boss, Victor Muller, kurie audaciously iškedentas off kad perkant Saab buvo lengva bit spręsti. Tekinimo ženklo buvo sunkiausia.

Jis nusišypsojo ir juoktis, kaip youd tikėtis jį. Bet šis olandų gydytojas gavo turi galimybę išsaugoti Švedijos pacientų? Jis gali paisyti BMWs klaidų ne Rover, bet, galų gale... tik laikas parodys.