repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

Ko BMW vključilo v Rover nazaj v letu 1994 je šest let pred zaveda obsežna izziv, ki ležijo pred nami v obračanje blagovno znamko. Bavarci širi poimenoval angleški pacient ne dopušča, da ni nemški zdravniki diagnosticirali težave ali dostavi zdravilo. Se zgodovina ponovi na Švedskem?

Prosim te, kakor dvakrat v zadnjih 14 dneh Saab začasno proizvodnjo, ker ni plačilo ključnih dobaviteljev. Vode so muddied še z nepričakovano sporočilo o bližnjem odstopu Saabs spoštovati predsednik in CEO, Jan Åke Jonsson. To je hitro sledil ponovni pojav ruski milijarder, Vladimir Antonov kot potencialne Odrešenika nameri o vlaganju 71 milijonov dolarjev pridobiti 30-odstotnega deleža v Saab.

Antonov, vi oblast preklic je bil glavni razlog, zakaj GM noče prodati Saab Spyker konzorciju, nad domnevno nezakonitih poslih, predvsem dokler je umaknil. Moj oče še spremembe v lastniški strukturi je odobriti Swedens državni dolg Office, Švedska vlada in Evropske investicijske banke.

Dont me narobe. Kot fan potrjenih Saab-lahko računam V4 96-kolesni pogon in dvoje vrat rdeče 99 Turbo kot prejšnje avtomobilov v hlevu Adcock o- in še vedno mislim, da Stig Blomqvist je bil eden od največjih rally voznik vedno, želim te značilne znamke za preživetje.

Na novega 9-5 začetek sem predlagal, da Spyker šef, Victor Muller, ki audaciously potegnil dol ukvarjajo, da nakup Saab je bil enostavno bit. Obračanje blagovne znamke je bil najtežji del.

Se je nasmehnil in se smejali, kot youd pričakujejo, da mu. Vendar je ta nizozemski zdravnik dobil priložnost, da shranite švedski bolnik? Je morda pazi BMWs napake v Rover, vendar na koncu... samo čas bo povedal.
Original text