repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual

Estepona, Spanyolország: BMW élén a Dél-Spanyolországban, így lehetne még a kezünket, az új kabrió, és egyszer az én szerencsém volt. Bár nem kell fényvédő, ez után minden csak március közepén, de sem volt én megkövetel egy vízálló megfogalmazás, mint korábban a héten néhány kolléga is tette, amikor a heves esőzések azt jelentette, hogy a repülés volt irányítani a gibraltári Malaga.

Az üzemanyagárak robbanása az Egyesült Királyságban és Európa-szerte a lehetőséget, hogy egy három literes fújt egyenesen hat teszi sok értelme különösen amikor a járatából a ZFs felsőfokú nyolc sebességes doboz, amely magában foglalja a stop-start technológia-val a hozzáadott bónusz, fék Energia-visszatáplálás.

Sem pedig 320 bhp 332 lb - ft. of nyomaték to be felszippantásra – még mindig képes a változó a 4000 + lbs autó 62 km/h, 5. 7 mp, mielőtt elérik a korlátozott 155 km / h végsebesség.

Soha nem voltam egy rajongó-ból Chris karperecek formatervezési nyelvet, és azt hiszem, néhány a jelenlegi Beemers csak le jobb csúnya-X 6 kérjük, jöjjön elő. Az új 6-os sorozat egy nagy javítás felső-a előd, bár még mindig hiszem, úgy néz ki, terjedelmes különösen hátulról. Szerencsére a VPL (látható nadrágos vonal) ment.

Tervező, Nagyné Fábián Miklósné Mártika azt mondja, ő ihlette a a víz áramlását a patakok, és hogyan alkatrészek-körül a sziklák, így dupla felébred. HM igen...

Dinamikusan új autó rendkívül előnyeit a alapjainak a legújabb 5-sorozat és a négykerék-kormányzás. Az 50 %-a keményebb, mint a régi modell, és ez is azonnal észrevehető, kalapács, sebesség, az első kanyarban. Annak ellenére, hogy az elektro-mechanikus kormánymű, amely úgy tűnik, hogy van egy vatta, beállítás, amely karmantyú, amit az úton csinálja a lithesome előadóművész, hogy irányt több agility, mint a tömeges javaslom.

Esetleg nem rendelkeznek a brutális 650s szállítási teljesítmény, de hosszú kontinentális Cruises 10 császári mpg hatékonyabb lesz.

Hátrányai? Természetesen vannak, már a kezdet kezdetén a több mint hat láb magas, én nem tudott kap az ülés elég alacsony, és a kormánykerék főnök takarja a műszer kijelző alsó részén. Valójában ez volt a 650i, hogy azt mondta nekem, mi csak volt 30 mérföldre maradt a tartályban lévő tüzelőanyag-nem láttam a olvas a vezetési társam.

Törzs terület gazdaságosabb, nézegette a hátsó ablak, mint próbál Belenézünk egy postafiók.

A plusz oldalon-a ' rendkívül nyugodt sebességgel közeledik a három alak, a motorháztető, felfelé vagy lefelé, és úgy érzi, szilárd. Melyik csigák, valamint a kupé változat csak jelentették be-a, de ez egy másik történet lesz egy másik nap.