repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual

منو بدبين صدا کن ولي من هيچوقت طرفدار بزرگ شرکت هاي خودرو نبودم که ميليون ها دلار خرج کنن تا توي سوپر باول تبليغ کنن من حدس می زنم منفی گرایی من از سال ۱۹۹۳ زمانی آغاز شد که سوبارو ایمبرزا را معرفی کرد. یک سال بعد هزینه تبلیغات را در جایی نزدیک به ۲۰ دلار برای هر خودروی فروخته شده محاسبه کردم. من فکر می کردم سوبارو می توانست بسیاری از Imprezas بیشتر فروخته می شود اگر آن را به تازگی 2،000 دلار از قیمت لیست ماشین lopped. اتفاقا ً دو تبلیغ کننده دیگر آن سال اولد موبایل و کادیلاک بودند.

با چند استثنا تبلیغات خودرو به ندرت با بینندگان سوپر بول طنین انداز شده است. در طول سال ها من به شوخی پیشنهاد اتومبیل های تبلیغاتی در سوپر باول بوسه مرگ برای فروش بود. تنها دلیلی که شرکت ها تبلیغ می کردند سکته کردن نفس آژانس های تبلیغاتی و هونچوهای ارشد بازاریابی در شرکت های خودرو بود.

سال گذشته تبلیغات خودرو به نظر می رسید به بهبود و من باید اعتراف کنم که آن را قطعا برای آئودی و کیا پرداخت به عنوان آنها به دست آورد فروش رکورد در ایالات متحده در سال گذشته. با این حال به نظر نمی رسید کار زیادی برای وی دبلیو یا برای هوندا انجام دهد که آکورد کراستور را تبلیغ می کرد.

امسال تبلیغات ماشین در نهایت ایجاد وزوز به طور معمول با تبلیغ کنندگان سنتی سوپر بول مانند Budweiser و Doritos در ارتباط است. فولگان بزرگترین کودتا را با آگهی جنگ ستارگان دارت وادر جونیور خود برای پاسات آینده همه جدید ۲۰۱۲ کنار کشید. وی دبلیو هوشمندانه آگهی کامل جلوتر از زمان را منتشر کرد که قبلاً یک نه-نه مطلق بود. تا عصر شنبه در حال حاضر بیش از ۱۳ میلیون بار در یوتیوب مشاهده شده بود. که حتی بیش از 6 میلیون بازدید از اپل نمادین 1984 آگهی مکینتاش است که به عنوان آگهی نهایی سوپر بول در نظر گرفته شده است.

به نظر می رسید توافق عمومی در میان بسیاری از دوشنبه صبح نقدهای آگهی خط حمله که آگهی VWs بهترین بود وجود دارد. شخصا، مورد علاقه من آئودیس گریز از زندان لوکس برای آئودی A8 2011 بود. همسرم آگهی بریج استونز کارما را دوست داشت، اما متاسفانه نمی توانست به یاد بیاورد که آگهی برای چه بود وقتی به من گفت مورد علاقه اش است. اوه.

نگاهی من : فول به حال بهتر به طور جدی افزایش حجم فروش خود را در ایالات متحده در سال جاری -- اگر تبلیغات می پردازد خاموش.