repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

Estepona, Španělsko: BMW míří do jižního Španělska, takže jsme mohli dostat naše ruce na jeho nový kabriolet a pro jednou moje štěstí. I když jsem to nepotřebovala ochranu proti slunečnímu záření, to je koneckonců jen polovině Března, ale ani jsem se vyžadují vodotěsné formulace jako někteří kolegové dříve v týdnu udělal, když přívalové deště znamenalo jejich letu musel být odkloněn z Gibraltar do Malagy.

Ceny pohonných hmot raketově v BRITÁNII a v celé Evropě možnost tří-litr foukané rovnou šest dělá hodně smysl, zvláště když jeho pářil se ZFs vynikající osmistupňovou box, který obsahuje stop-start technologie s bonusem rekuperace brzdné energie.

Ani je 320 koní a 332 lb. -ft. z točivého momentu k zahození – jeho stále ještě schopen přesouvá 4000+lbs auto na 62 mph v 5. 7 sekund před dosažením jeho omezené 155 mph nejvyšší rychlosti.

Nikdy jsem nebyl fanoušek Chris Náramky design jazyk a myslím, že některé současné Beemers jsou jen vpravo dole ošklivé – X6 prosím, pojďte dopředu. Nové Řady 6 je velké zlepšení oproti svému předchůdci, i když pořád si myslím, že to vypadá objemný, zejména zezadu. Naštěstí VPL (Visible Panty Line) je pryč.

Designer, Nader Faghihzadeh říká, že byl inspirován průtok vody v potocích a jak to díly kolem skály odchodu s manželskou postelí probudí. Ehm, ano...

Dynamicky nový vůz těží velmi od jeho základy převzaty z nejnovější 5-series a jeho čtyři-kolové řízení. Jeho také 50% tužší, než starý model a to je hned patrné, jak si kladivo na rychlost do první zatáčky. I přes elektro-mechanický posilovač řízení, který se zdá mít vaty nastavení, které tlumí to, co cesta je dělat to je lithesome umělec, který mění směr s více agility než jeho velikost naznačuje.

To nemusí mít 650s více brutální sílu dodávky, ale pro dlouhé kontinentální plavby bude 10 Imperial mpg efektivnější.

Stinné stránky? Samozřejmě, tam jsou, pro začátek na více než šest stop vysoký, nemohla jsem sedět dost nízko a volant šéf zakryl spodní část displeji přístroje. Ve skutečnosti to byl můj hnací partnera v 650i, že mi řekl, měli jsme jen 30 kilometrů na zbylé palivo v nádrži – nemohl jsem vidět přečetl.

Kufr prostor je ekonomické a dívat se skrz zadní okno, je jako snažit se peer prostřednictvím schránky.

Na straně plus, to je pozoruhodně klidný rychlostí blíží tři postavy s kapucí nahoru nebo dolů, a to je pevná. Což vrtáky i pro kupé verzi, jen oznámil - ale že bude další příběh pro další den.

Original text