repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

Zavolaj mi cynik, ale nikdy som nebol veľkým fanúšikom spoločnosti auto výdavky milióny dolárov na reklamu na Super Bowl. Myslím, že môj negativizmus začal v roku 1993, keď predstavil Subaru Impreza. O rok neskôr som vypočítať reklamy stáť niekde blízko 2.000 dolárov za auto predal. Môžem počítať Subaru by som predal veľa viac Imprezas ak to mal len odsekol 2.000 dolárov z cenníkovej ceny vozidla. Mimochodom ďalších dvoch inzerentov tento rok boli Oldsmobile a Cadillac.

S niekoľkými výnimkami auto reklamy majú zriedka odozvu u divákov Super Bowl. V priebehu rokov som žartom navrhol reklamné autá na Super Bowl bol bozk smrti pre predaj. Jediný dôvod, prečo spoločnosti inzerovanej bola mŕtvica ega reklamných agentúr a šéf marketingu honchos v automobilovej spoločnosti.

Vlani auto reklamy sa zdalo, zlepšiť a musím sa priznať, že to rozhodne oplatilo pre Audi a Kia ako oni dosiahli rekordné tržby v USA v minulom roku. Avšak to nezdala urobiť veľa pre VW alebo Honda, ktoré propagujú Accord CrossTour.

Tento rok auto reklamy nakoniec vytvoril brnknout, zvyčajne spojené s tradičnými inzerentmi Super Bowl ako Budweiser a Doritos. Volkswagen stiahol najväčší prevrat s jeho Darth Vader Jr Star Wars reklamu pre nadchádzajúce all-nové 2012 Passat. VW chytro prepustený plný reklama ešte čas, ktorý býval absolútne ne-ne. V sobotu večer to už bolo zobrazené viac ako 13 miliónov krát na YouTube. To je dokonca viac ako 6 miliónov názory jablká kultový 1984 Macintosh reklamu, ktorá je považovaná za ultimate Super Bowl reklám.

Zdalo sa všeobecná zhoda medzi mnohých pondelok ráno rozehrávač reklamu kritiky VWs reklamy bol najlepší. Osobne môj favorit bol Audis útek z väzenia luxusné 2011 Audi A8. Moja žena páčila triede CARM reklamu, ale bohužiaľ ona nemohol spomenúť, čo reklama bola pre, keď povedala mi, že to bolo jej obľúbené. Jejda.

My vziať: Volkswagen mal lepšie vážne zvýšiť svoj objem predaja v USA tento rok-ak reklama oplatí.
Original text