Pühapäev, veebruar 10, tehniline Sport Moskvas staadionil toimus motokross Cup 2013 talvel teine ja viimane etapp.

Tänavu, nagu enne, Moskva talvise karikasarja koondada kõik fännid krossi-mitte ainult spetsialistidele ja algajatele.
Jah, talvel 2013 Cup piloodid osales sellised klubid nagu AMK Vnukovo, Valgevene, Vicki Moto, Gallaks, X-Team, Motorace SRS, RRG, IHTI, Liqvi Moli, Forspid-2 ja mootorrataste võistlused toimusid nelja klassi: (50ss ja 65ss), hobi-juuniorklassi algajatele (85ss-450ss)- ja Super-hobi (125ss-450ss) klassis.

Teises etapis krossi krylatskoye klassi 50ss võitjad sai noor racers Club Gallaks-Dmitri Žmylev, kes mängib nr 31 ja Artem Leŝenkov, # 8. Kolmanda koha võitis võistluse konkureerida individuaalses, Eldar Mukimhanov # 95 poodiumil.
Klassis sai 65ss tulemuste alusel pühapäeval võistlust esmakordselt Dmitrij Kerasirov, # 83, võistlesid individuaalse konkurentsi. Teine oli Maksim Smirnov, # 570, RRG. 3. Maksim Kasatkin, # 81, IHTI.
Teisel etapil poodiumile hobi klassi on selline: esimese, ta ise Ilja Blokhin, # 9; teine pool Club SRS Yuri Kunitsyn, # 1; Club Birûšov, Ilja RRG # 64 kolmanda esindaja.
Super-hobi klassi esimest tulemuste alusel teise etapi winter Cup sai Partei mootorratta klubi RRG Alexander küünid, ta numbril 55. Pavel Antonov SRS number 32-teist ja Sergei Telegin RRG, kes mängib 770-kolmanda numbri all.

Tuleks märkida, et kasutati elektroonilist tööajaarvestus süsteemi; kõiki külalisi ja osalejaid jälgida raviti putru ja kuum tee.
Võitjad talve mototusovki poodiumil ootasid väärtuslikke auhindu ja kingitusi sponsorite ja korraldajad. Kuid winter Cup klassi 65ss kahes etapis lõpetamisel peaauhinna sai uus mootorratas Kawasaki KLX125!

Winter Cup motoškola RRGMoto ja ametlik edasimüüja Kawasaki firma Motorrika korraldajad.