Vasárnap, február 10-én a stadion krylatskoe: technikai sportok került sor a második és egyben utolsó szakaszát a téli Motocross világbajnokság 2013.

Ebben az évben, mint korábban, a téli kupa-krylatskoye kombinálta a rajongók a Motocross, nem csak a profik és kezdők.
Szóval, a Téli Kupa 2013-ban részt vett a pilóták klub, mint a AMK Vnukovo, Fehéroroszország, Wiki Moto, Gallaks, De az X-Csapat, SRS, RRG, ICTI, Liqvi Moli., Kénytelen-2, a verseny volt osztva négy osztály: a gyerekek (50сс, 65сс), hobbi osztályban kezdők számára (85сс-450сс) az osztály a szuper-hobbi (125сс-450сс).

A nyertesek a második szakaszban a verseny Krylatskoye az osztályban 50сс acél fiatal crossmenu klub Gallaks - Dmitrij Zhmylyov, aki játszik alatt a 31-es számú, Artem Leshchenko, #8. A harmadik helyet a dobogón vett részt vettek a versenyen a ranglistán Tündéknek Akimhanov, #95.
Az osztály 65ss a vasárnapi gyakorlat volt az első Dimitri Kerasirov, # 83, az egyéni versenyben Innsbruckban. A második volt a Maxim Smirnov, # 570 az azonnali készenléti csoport. 3.-Maxim Kasatkin, # 81, IHTI.
A hobbi osztály a dobogón a második szakaszban a következők voltak: az első felszólaló a Ilja Blokhin, #9; a második tag SRS Jurij Kunitsyn, #1; a harmadik - a képviselő a klub RRG Ilja Birukov, #64.
Az osztályban a szuper-hobbi első eredményei a második szakaszban a Téli Kupa tagja lett a motoros klub RRG Alexander Labazov, aki játszik a szám 55. Pavel Antonov a SRS száma 32, a második, Szergej Telegin a RRG eljáró alatt 770, a harmadik.

Meg kell jegyezni, hogy az elektronikus időmérő rendszer használta; a vendégek és a résztvevők a pályán kezelték, a zabkása és a forró teát.
Nyertesek a téli motoros társadalom a dobogón kapott értékes nyeremények, ajándékok a szponzorok, valamint a szervezők. A jutalom kitöltésével két szakaszában a Téli Kupa, a-osztály 65сс lett az új motor, Kawasaki KLX125!

A szervezők a Téli Kupa készítette. RRGMoto, mint hivatalos márkakereskedő, a Kawasaki cég Motorrika.