repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Sherman boduje na čtvrtý titul Limaland

Uprostřed sezóny Pivot nevyzkoušený auto pomáhá řidič odrazu
DAYTONA BEACH na Floridě. — Todd Sherman zorganizovalo přijde z za nárůst v roce 2012 vyhrát svůj třetí po sobě jdoucí All-American série NASCAR Whelen trati mistrovství.
Sherman, 48, Churubusco, Ind., vyhrál NASCAR K & N upraven divize na Limaland Motorsports Park v Limě, Ohio. Byl to jeho Čtvrtá změna titul na čtvrt míle jílu oválné. Tváří v tvář některé z nejtvrdší konkurenci své kariéry, očekává, že Limaland zůstane jeho páteční NASCAR domácí trati.
Sherman bojoval v závodech a místo pořadí s dlouholetým přítelem a soupeř Terry Hull po celé léto. Mistrovství výsledek nebyl jistý až do poslední dostih sezóny. Je to známý scénář mezi dvěma.
"Terry a já měl blízko závodů pro mistrovství Limaland 10 let," řekl Sherman. "Před třemi lety přivázali jsme v bodech na konci sezóny, a já vyhrál v tie-breaker, která byla funkce vítězí."
Trup je také zákazníkem Sherman "tým SE" (Sherman podniky), výrobce podvozku, závodní auto opravna a vysoce výkonné produkty distributora. Sherman je sponzorem na trup je auto.
"Terry vedl body pro většinu sezóny. Jsem pozdě v roce vyhrál několik funkcí a propast."
Sherman je rekord za rok součástí šest výher, 12 top pětky a začne 13 top 10s ve 14.
Uprostřed sezóny překlopení pomohl Sherman je příčina. Rychlost se v autě a současně zpomaluje byly získány při nehodě. Auto nebylo ihned opravitelné. Musel sáhnout po nevyzkoušený záložní auto.
"Jsme vytvořili zbrusu nové auto přes zimu, která nebyla závodil," řekl Sherman. "Byl jsem nervózní, že ho vytáhla. Jako experiment, postavil jsem auto s vlekem bar (pozastavení) namísto vytáhnout bar. Nevěděl jsem, co očekávat.
"Jako řidič, pokusíte provést co nejmenším počtem chyb co nejdříve, protože každá chyba je ztracené pozice. Zjistil jsem, že bar výtah uspořádání byl velmi tolerantní. Kdybych nebyl perfektní na vstupu, jsem mohl vynahradit na plyn, vystupujících v rohu. Vyhráli jsme první tři noci s tím autem."
Během mimo sezónu Sherman prodáno méně než jeho průměr 10 nových špína změněno podvozek, se zákazníky rozhodly pro opravu a aktualizaci současných vozů. Instalace panelu výtahu je populární aktualizace. Tým SE šasi se nacházejí v soutěži v Indiana, Ohio a Michigan, a pár jeho přátel jsou racing je v Montaně.
Sherman je závodní auto je vlastněna Steve Adams. Sherman a jeho manželka Joyce má dva syny. Pečeně, 16, je jeho posádku. Syn Brennan, 17, je filmaře a pozorovatel. Oba jsou členy základní kámen křesťanské školy univerzitního basketbalového týmu. Členové týmu patří Mike okovy a Chris možná. Sponzory patří si Fricke restaurace, restaurace strom The Orchard, Stephens a Hall závodní motory, všechny Pro vlečení, Pro šoky, Hyper cívky, Pro Strip a teamSE.com podvozek.
Druhý rok po sobě Sherman Limaland mistrovství vyhráli pozvání na akci NASCAR Whelen All-American řady ocenění v Charlotte kongresového centra Crown Ballroom NASCAR Hall of Fame.
"Jsme si neuvědomil co nejde Charlotte hostina byla v roce 2011, takže když jsme šli znovu v prosinci jsme šli brzo, takže jsme mohli udělat víc," řekl Sherman. "Pokud se jít znovu, vezmeme si celý týden."
Na základě jeho zkušeností Charlotte v roce 2011, věděl, že jeho cesta asi v prosinci. S jeho posádkou turné po závod shop Stewart-Haas a poté navštívil s dlouholetý přítel a kolega Chachar Todd Ziegler, nyní auto šéf Ryan Newman. Zastavil se také do jedné z jeho dodavatelů, Inc. Irvan-Smith, v Concordu vyzvednout výztuže. Tam se setkal 1991 Daytona 500 vítěze Ernie Irvan, který navštívil s Sherman je skupinou. Také zastavil v viz další Indiana závodní přítel David Stremme, který je hlavní ovladač pro nově vytvořené Swan Racing v NASCAR Sprint Cup Series. Sherman je skupina také turné Charlotte Motor Speedway.
"To byl jen výlet opravdu cool," řekl Sherman. "Byla to zvláštní zkušenost."
Řidič je nejlepší 18 výsledky prostřednictvím 16 září počítány k jejich státy a národní místo součty, a
mistři se rozhodne o celkového počtu bodů. Jakmile řidič dosáhne 18 startů, by postupně zvýšit jejich celkový jak nahradit některé chudší běží s lepšími výsledky.
Podle bodu struktury pro americký seriál NASCAR Whelen vítěz závodu dostává dva body za každé auto v případě až 20 aut. Druhé místo získává dva méně bodů a tak dále přes pole. Rasy vítězové obdrží dalších pět bodů. Například, pokud 20 aut v poli, vítěz obdrží 45 bodů, druhé místo 38 a třetí 36. Je-li 15 aut, vítěz obdrží 35 bodů, druhý 28 a třetí, 26.