repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Kā sarežģītas, jo tas ir būtiski, pacenote meistarība ir tumsas māksla. Lūk, mūsu guideWhat youre aplūkojot nav slepena koda, bet kopa pacenotes. Nobāzts šos burtus, numurus un Tildes ir visas informācijas dubultā Intercontinental Rally Challenge čempions Andreas Mikkelsen nepieciešams risināt dažas no pasaules visvairāk ceļi prasa iespējami ātri. Tumšs, ja vajag būt. Vai par slidens riepām turpat lietū. Vai pat par godu tik bieza migla, viņš nevar redzēt beigām viņa automašīnu.
Mūsu sistēma ir darba gadiem trīšanā, ko mēs darām, saka Mikelsens. Katram vadītājam ir savs veids, kā padarīt pacenotes un palaidām norēķinās par apmēram 30 dažādi teicieni, ka man pateikt, tieši tas, ko man vajag darīt. Theres nepietiek informācijas, tur man vadīt nesamaņā, bet ne tik daudz, ka nokļūt pārslogota.
Šīs piezīmes tiek piegādāti Mikkelsen viņa stūrmanis, Ola Fløene veterāns WRC, IRC un Dakaras rallijs, kas ir bijis vadošais ietekmi attiecībā uz visiem viņa rokaspuišu karjeru. Kopā viņi ir pavadījuši pēdējos septiņus gadus zvanus, kas ir uzvarējis viņu divus virsrakstus sistēmas pilnveidošanai.
Mēs vienmēr meklējam veidus, kā uzlabot mūsu sniegumu un iegūt tiesības piezīmes, iespējams, vissvarīgākais, saka Fløene. Pat tad, ja mēs esam nesamaņā vidus posmā un, mūsuprāt, pastāv iespēja Piezīme varētu būt bijis labāks, man būs ātri atzīmēt ar zīmuli, lai grozītu to līdz nākamajai reizei. Protams, gāja ātri un theres vēl vienu zvanu, lai pelnītu, bet ar pieredzi, ko jūs varat darīt tās apbrīnojamo.
Šodien, Mikelsens un Fløenes piezīmes tiek veidotas trīs dažādās valodās: norvēģu, zviedru un angļu valodā. kāpēc? Andreas ir brīvi tos visus, lai mēs izvēlēties valodu, kurai ir īsākais veids, kā aprakstīt to, ko mēs gribam teikt, saka Fløene. Kad jūs mēģināt aprakstīt divas vai trīs delikāta stūriem, cik sīki vien iespējams vienlaikus youre dzīvoklis, sestā pārnesuma, tas tiešām palīdz būt tik īss, cik vien iespējams.
Nodrošinot pietiekami detalizēti bez sniedzot tik daudz, ka tās neskaidrības ir delikāta un attiecībā pret autovadītājiem smadzeņu asumu. Mikkelsen, piemēram, ir sešas dažādas stūra apraksti: ok, varbūt plus, mīnus, ātri, varbūt ātri ātri un kompaktais. Katram, ellē roka vēl mainīt viņa attieksmi pret stūri. Tad theres norādījumus par to, cik daudz, lai samazinātu apices; nav sagriezti brīdina paturēt visiem četriem riteņiem, uz ceļa, samazinājums nozīmē hes labi likt vienam ritenim uz iekšpusi, Maks nozīmē, viņš var likt visiem četriem riteņiem, nost no ceļa un super samazināt ir reti kliegt, tas nozīmē milzīgu laiku taupošas līkumu.
Detalizācijas līmenis ir apbrīnojams, kamēr jūs novērtēt sava veida ātrumiem pie kuras rallija apkalpēm ir vadītāja un veidu ceļiem tie atrodas. Saliedējot ir daudzi izaicinājumi, saka Mikelsens. Neredzīgo stūros ir normāli, un tāpēc ir ģerboņu. Ja Ola stāsta, pēc tam ceļš ir taisni, es viņam uzticos un izdarīt. Ja jūs paceliet frakciju šajā čempionātā, vai palaist frakciju plašu un iet pie līnijas, jūs nevar iestatīt ātrāko laiku. Konkurence ir tik intensīva. Jums ir iegūt jūsu pacenotes perfekts un pēc tam vadīt tos tieši tādā veidā, kas tās aprakstīt.
Jo Mikkelsen sēž tik zemu automašīnu (lai palīdzētu ar smaguma centru), viņš bieži nevar redzēt pāri ģerboņu ceļa. Tas ir, es esmu ne vadītāja, galvenokārt ar manām acīm, bet ar savām ausīm, viņš saka. Mans pacenotes ir mana instrukcijas un tās veidot attēlu man vajag paveikt.
Par katru notikumu Mikelsens un Fløene iespēja recce katrā posmā divreiz automašīnā ceļa, ceļa laulāto ātrumā. Ja viņi ir paveikuši posmu pirms, viņiem ir atļauts mainīt piezīmes, tās ir noteikts. Ja nē, tie ir jāsāk no nulles. Pasaules vadošo rallijs vadītājiem ir cieši jāuzrauga, lai nodrošinātu, ka viņi nesaņem sneaky papildus praksē ārpus notikums grafikus. Vienīgā koncesija ir ka theyre atļauta video recce. Viņi parasti skatīties skatuves atpakaļ starp diviem un sešas reizes, atkarībā no tā sarežģītības, pārbaudot savas piezīmes. Bet pēc tam tās uz rallija un paļāvīgajai katru bitu informācijas, kā viņi cīnās pār sekundes desmitdaļas.
Tas ir daļa no iemesla rallijs vadītājiem tikai nevaram nonākt augstākajā līmenī un gaidīt panākumus, saka Mikelsens. Tām jābūt trīt savas pieredzes posmos un iegūt plankums uz piezīmes. Tas ir grūti izdarāms no lēns ātrums divas kārtas – pirmo, kas parasti notiek ļoti lēni, tāpēc, ka theres laiks man, lai padarītu spriedumu un Ola rakstīt to uz leju. Un, protams, dažāda veida automašīnām ir dažādas piezīmes, atkarībā no savām iespējām.
Tātad, kas notiek, kad migla nolaižas un redzamību, kas tuvojas nullei? Jebkādā veidā Racing-par noteiktajā iecirkņa konkurenti var atcerēties, atcerēties-viņi iet mājās. Saliedējot, tas ir attiecībā uz braukšanu saskaņā ar nosacījumiem. Es tikai pārliecināties, burts burtā, es sniegt piezīmes saka Fløene. Ja iedzinuši atzīmē precīzu no recce, Andreas tikai brauc tas, ko es saku. Par Straight man nedaudz vairāk var palīdzēt ar skaitīšanas nosaka attālumus, izmantot ceļa mērītāju, bet citādi mēs vienkārši veikt. Protams, reizēm ir daudz lēnāk –, bet ticiet man, tas doesn't justies lēns, kad šoferis atvelk pēdējā pārnesumā un jūs zināt, viņš nevar redzēt, kur hes iet.
Original text