repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

Phil Хил награда — представени ежегодно от пътя драйвера драйвери Расинг на лице, което е предоставило неизплатени услуга за пътни състезания-бе присъдена на 4-време Indy 500 победител Рик Меърс. В клубовете западното крайбрежие на банкет, проведена преди Toyota голямата награда на Лонг Бийч хълмовете вдовица Алма и син Дерек (снимка) представени Меърс с престижната награда.

Mears приема трофея и се опитва да се измъква без реч, но публиката му обърна гръб. Мислех, че щеше да слайд, каза скромно Миърс. Аз просто трябва да кажа, благодаря ви много. Бях чест да бъде само тук в чест на Roger [Penske] тази вечер, и да получите тази награда е невероятно. Му ще бъде трудно за мен живеят до всички това [Phil хълм представени]. Искам да благодаря на RRDC и всичко, което го прави и всеки излиза и подкрепа на това събитие тази вечер.

Mears е роден в Уичита, Канзас, и семейството му се премества в Бейкърсфийлд, Калифорния, когато той е бил 5. След състезателни състав автомобили като хоби и езда мотоциклети, той доминира Indy наем състезания през 1980г. Той печели общо 29 Indy наем състезания за Отбор Penske седем от които са били на път курсове и печели пол-позишън 40 пъти. Той е шампион на Indy 500 четири пъти, обвързване две други драйвери за най-много победи в лагера а Луис и е кръстен драйвер на десетилетието от Асошиейтед прес. След като се пенсионират през 1992 г., той продължава да работи за Roger Penske като шофиране треньор и консултант.

Споменатите Дерек Хил: не може да бъде по-развълнуван. Тази награда е за джентълмен, че съм се възхищавал много расте, го гледам в инди автомобили и печели толкова много Indy 500s... той, един човек от Бейкърсфийлд, приближи до Англия и спечели първото си състезание в Брандс Хеч през 1978. Това е хубаво докосване, предвид факта, че баща ми спечели последното състезание в Brands Hatch 11 години по-рано. Това е за вас, Рик Меърс.

Боби Rahal, ЕмСи за вечерта, добавя, голямо нещо за Рик когато състезава срещу него е бил труден, но той винаги е чиста, той винаги е бил справедлив и можете да му се доверите. Той е велик шампион.

Същите тези думи може да са били използвани за описание на Фил Хил, себе си, който почина през 2008 г. и е много важна част от Road & Track семейство в продължение на десетилетия.
Original text