repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Ta teden se je na avtomobilskem salonu v Ženevi se zaračuna kot showdown med novo Ferrari Enzo in McLaren P1. Glede na zgodovino Ferrari in čas njenega razkrivajo, je lahko zagotovo samo enega zmagovalca?Brskanje po Autocars obsežen seznam avtomobilskem salonu v Ženevi pokritosti že v živo na naši spletni strani ta večer, sem opazil, smo se približuje naše 100. zgodbo o novi avto na primeru – in to več kot 36 ur pred predstavo tudi odpre.
Še prišel 11: 00 v torek, ko se konča novinarski konferenci Ferrari in (verjetno) zajema so odstranjeni iz nove Enzo Ferrari, obstaja samo en avtomobil, ki bo odprt vsak pogovor. Forum plakatov spodaj lahko dokazati me narobe, ampak tudi najbolj cinično dirkalnik fan zagotovo videli svoj prihod kot mejnik trenutek v Avtomobilizem.
V preteklih letih Ferrari lahko postali precej preveč dobro, na posturing in zahtevne več avto navdušence in kupce, kot morda bi ga bilo (ne vsaj pri prodaji svojih obsežnih in dragih paleto blagovno znamko orodje), vendar tam ni dvoma, da še vedno stoji na vrhu svoje posebne zvrsti.
Z uvedbo McLaren P1, lahko ekipo iz Woking želijo trdijo drugače, kot lahko, Delaven in uspešen moških in žensk, ki je Bugatti Veyron proizvodnje realnost, ampak resnica je, da je Ferrari je na Vabiti vse sama, in še več, ko gre za hypercars.
To je dejal, kaj je tudi popolnoma jasno je, da rad Bugatti, in še posebej, McLaren, je vožnja Ferrari do vedno večje višine. Svoje naključje, da je Ferrari 458 in Ferrari F12 so bili tako dobri, Ferrari je treba delati bolj kot kdaj koli prej, da se zagotovi, da je svoje izdelke živijo za svoj ugled. Tako daleč, vse zasluge, da je za doseganje ciljev.
Bo novi Ferrari Enzo živeti do tega? Jaz ne dvomim. Od trenutka, ko je McLaren P1 je bil razglašen za svoje odločanja, da bodo najboljši vozniki avtomobilov na svetu, namesto da najhitreje lahko le domnevamo, da so vedeli, da je Ferrari je, da bo predstavil z na papirju številke, ki jih je obvladovala svoje.
Zato pridejo torek ob 11, sumim, da bo Ferrari roke navzdol zmagovalci javnosti bitke z McLarnom. Je lahko le na ta način, glede na njihovo zgodovino njunih cesti avto, in če je moj Slutnja o teh številkah dokazuje pravilno. Karkoli drugega bi upravičeno obravnavati kot velik neuspeh za Maranello.
Imejte v mislih, čeprav, da čeprav sanjači in podobni lastniki lahko čisto vsebino pin svoje barve v avto, da naredi svoje prijatelje najbolj ljubosumen, pravi car navdušence naj se pridržijo sodbo dokler dostavili vozne vtise.
To je ena razsodbo, ki ne bo dostavljena v Ženevi – in razsodbo, da naredi vse bitke, v zgraditi nepomembno, saj bo na koncu odloči, kdo zmaga, to zlasti vojne.
Original text