Nedelja, februar 10, na stadionu krylatskoe tehničnih športov je potekala na drugi in zadnji fazi pozimi Motocross prvenstvo 2013.

Letos, kot prej, zimski pokal v krylatskoye je skupaj vse ljubitelje motokros, ne samo prednosti in začetnike.
Torej, pozimi 2013 pokal piloti sodeloval v takih klubih kot AMK Vnukovo, Belorusija, Vicki Moto, Gallaks, X-Team, Motorace SRS, RRG, IHTI, Liqvi Moli, Forspid-2, in motocikla dirke so potekale v štiri razrede: Junior (50ss in 65ss), hobi razreda za začetnike (85ss-450ss)- in v razred super-hobi (125ss-450ss).

Zmagovalci druge faze motokros v krylatskoye v razredu 50ss postal mladi za tekmovalce kluba Gallaks-Dimitrij Žmylev, ki igra na številko 31 in Artem Leŝenkov, # 8. Tretje mesto na stopničke osvojil dirke za konkuriranje v posamezni konkurenci, Eldar Mukimhanov, # 95.
V razredu 65ss iz prakse v nedeljo je bil prvi Dimitri Kerasirov, # 83, pomerili v posamezni konkurenci. Drugi je bil Maxim Smirnov, # 570 na RRG. 3.-Maxim Kasatkin, # 81, IHTI.
V drugi fazi stopničke hobi razreda izgleda takole: najprej je zase Ilya Blokhin, # 9; druga stranka Club SRS Yuri Kunitsyn, # 1; tretji predstavnik kluba Birûšov, Ilja RRG # 64.
V razred super-hobi najprej v skladu z rezultati druge faze zimski pokal postal stranka motocikel klub RRG Alexander skedenj, je zasedla 55. Pavel Antonov števila SRS 32-drugi, in Sergei Telegin iz RRG, ki igra pod številko 770-tretji.

Opozoriti je treba, da merilni sistem je bil uporabljen; vse goste in udeležence na stezi so bili zdravljeni do kašo in vroč čaj.
Zmagovalci zimske mototusovki na odru čakala dragocene nagrade in darila od sponzorjev in organizatorjev. Vendar glavno nagrado ob zaključku dveh faz zimski pokal v razred 65ss postal novo motorno kolo Kawasaki KLX125!

Organizatorji zimski pokal, ki ga motoškola RRGMoto in uradni zastopnik družbe Kawasaki Motorrika.