De la Rosa: McLaren simulators ir daudz labāk nekā Ferrari

Pedro de la Rosa, kurš ir strādājis ilgus gadus pie McLaren, atstāja šodien pirmo reizi ceļā pie Ferrari stūres. Runājot ar preses dienas beigās, spānis salīdzinājumā ar McLaren Simulator Simulator Scuderia...

Pedro de la Rosa: "mēs esam ne kur mēs gribam būt, bet man patīk strādāt ar inženieri, kuri ir apņēmušies veikt soli uz priekšu mūsu darbu pie simulatora programmas. Jums ir jābūt reāliem. McLaren sāka strādāt par simulatora 2003. gads, un pirms citu komandu jau vairākus gadus.

Viss punkts, manas savieno Ferrari ir paātrināt šo procesu. Mēs nezinām, cik daudz būs vajadzīgs laiks: seši mēneši, viens gads, divi gadi. Ferrari saprast, ka jādod šī maršruta vairāk uzmanību, jo nav reālās pasaules testu grupām, kam nav mūsdienu simulators, daudz zemākas pretinieki. Mums ir nepieciešams, lai pabeigtu kā programmatūru un aparatūru. Bet vispirms un galvenokārt, mums jāveic jaunināšana iekārtu izmantot vismodernāko programmatūru.

Piektdiena, Jerez, Pedro de la Rosa neizdevās startēt: spānis jāja uzstādīšanas vienu apli – otrais no mašīnas aizmugurējās daļas ir biezs mākonis dūmu un labajā rokā izplūdes caurules aizdedzināja liesmu.

Де ла Роса: Симулятор McLaren намного лучше, чем у Ferrari-220px-pedro_de_la_rosa_2010_malaysia-jpg

Pedro de la Rosa: kad es apturēja mašīnu uzstādīšana klēpī pārnesumkārbas problēmas dēļ, nevar teikt, es biju laimīgs par to. Iespēja sēdēt pie Ferrari stūres var gaidīt visu atlikušo mūžu, bet pēc pāris kārtas, es apstājos uz ceļa un nav zināms, ja es varētu turpināt darbu, jo daži elementi ir cietuši no uguns.

Ir pieredze jauktas emocijas: pirmais bija satraukti tad jūtama vilšanās. Tomēr, lielisks mehānika, atjaunojot automašīnu un nākamajā dienā es saņēmu atpakaļ uz ceļa. Man ir jēga, pat vienu dienu testa trūkums ir ļoti dārgi, tāpēc ir svarīgi izmantot to, lai Max.

Šodien man bija iespēja izjust un novērtēt F138 piespiedējspēku mūsdienu Formula 1 automašīnām, salīdzinājumā ar tā bija vadītāja pagājušā gada līmenī. Mēs esam apkopojuši nepieciešamo informāciju, ar kuru palīdzību tuvāko nedēļu laikā var strādāt pie simulatora. Neskatoties uz to, ka es nevarēja palaist tālsatiksmes un vadīt daudz apļus, mēs esam izdarījuši ļoti svarīgu darbu.