repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
מתאבלות של Evo מיצובישי, סובארו אימפרזה WRX STI. להיות התקופה בשנה להסתכל אחורה קדימה ואת כל, מאפשר חילוף לרגע כדי להתאבל של זוג ביצועים סמלים מהחופים האלה, Evo מיצובישי, סובארו אימפרזה WRX STI.
זה זוג יפני ביצועים גבוהים לטרקלינים שנלחמו היריבות העזה מאז שנות ה-90, אילוף רבים, איטלקי מכונית על ו super-saloon גרמני לאורך הדרך כדי להחליט קרב נפרדים משלהם.
הם עשו ראלי מגניב ומקובל חברתית שוב בפעם הראשונה מאז התקופה של קבוצה B, עושה שמות משק בית הגיבורים של אוהב של ריצ'רד ברנס, קולין מקריי, Tommi Makinen לאורך הדרך. הספורט לא הגיע לשיאים אלה מאז.
הם יצרו מכוניות יפניות רצוי, בעידן של פנים Corollas טויוטה, ניסאן Almeras. הם לא עולים כדור הארץ, גם מציע כמות רצינית של באנג בדולר צביון מתון.
הם עשו את זה דרכם, תקציבי פיתוח גרידא שמושקע על אופטימליים את הביצועים ואת היכולת הדינאמית ולא על עיצוב פנים יוקרתי, מפואר גאדג'טים החיתוך או מיותרים.
אולי לא הבנתי עד כמה מזהה העריץ את המכוניות האלה כאשר גדל עד סרקתי את התמונות שצולמו ב- iPhone שלי השנה על הרכבת אתמול בלילה. אם לקחת בצ'יק כל המתכת רצוי שיגיע בחניון Autocar, הזיכרון עוד מעט יתמלא, סלקטיבי מה הצבע ולא יורים כך Im. לאחר פרארי FF, תציץ ב"איוו. ו אימפרזה הם שלי רוב מכוניות papped השנה.
אך למרבה הצער הם לא יחזור בשנה הבאה. יוד המאבק למלא חניון טסקו אקספרס עם הסכום של Evos Imprezas שנותרו חדש על מניות בריטניה, ו מיצובישי וגם סובארו שבכוונתך לייבא יותר בדור הנוכחי שלהם.
כן, העולם המשיך הלאה: ישנם יותר, מהיר יותר מכוניות מאשר עכשיו וגם הפנים רק באמת זה כבר לא מספיק למרות אלן, על זה. עכשיו שתי המכוניות תהיה להמשיך גם עם המנועים turbocharged מגזימים עם-גבוהה, highly-strung הוחלף drivetrains היברידית.
אם הזוג יכול להמציא את עצמם מחדש ולחדש את היריבות שלהם עידן חדש נותר לראות, אבל הביצועים הגבוהים היריבות מסבאה היפני כפי שאנו מכירים שואיננו עוד. סנטה, אם אתה קורא את זה, חולה יש P1 אימפרזה או Evo השישי Makinen מהדורה בגרביון לעודד אותי בבקשה.

המוות של הסלון סופר יפני-img_1687%2520copy_0-jpg