repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Įtaisų, neleidžiančių eksploatuota tikrai turi savo vietą, tačiau jie ne visada veikia sklandžiai. Kaip kažkas, kas kartą prieš daugelį metų, padarė kvailas klaida pildant diesel automobilio su benzino ir tada važiuoti, sukelia katastrofiškų sumų žalos nagrinėjamoje prastas variklis aš ilgai svyruoti daugiau benzino ir dyzelino siurbliai dvigubos I 'm about padaryti teisingą sprendimą.
Dar visai neseniai, nors, aš hadnt susidūrė su automobiliu įrengtas vienas iš dažniau buvo eksploatuota naudojant netinkamus degalus įrenginių, kurie priima tik tinkamą antgalį, žalia arba juoda siurblys.
Kai vienas toks įtaisas pasveikino mane neseniai, aš nusišypsojo jis atnešė atgal dūmo Darować kad automobilis daugiau nei prieš dešimtmetį prisiminimai. Tai, aš maniau, buvo pažanga. Bet tada pradėjau pildyti automobilių su dyzeliniais ir atrado, kad viskas nebuvo taip paprasta, kaip atrodė.
Jei taikomas daugiau nei smidgen slėgio siurblio rankena, degalų srautas iškirpti. Wiggled, jiggled ir contorted siurblio rankena kampai ir požiūrį, tačiau vienintelis būdas gauti degalų į automobilį buvo pakutenti jį. Su 60 litrų užpildyti, tai pasirodė esąs irritatingly ilgametę patirtį.
Iki to laiko buvau artėja pilnas bakas, cut-off turi spirti 40 ar daugiau kartų. Tada aš didnt pasitikėti, todėl aš nuolat kutenimas rankena gauti daugiau kuro, greitai ir užlietų mano batai dyzelinas. Ši, neabejotinai, nėra pažangos.
Ką norėčiau žinoti, jei tai yra tipiškas tokių prietaisų, arba, jei aš atsitiko nelaimingas? Leiskite man žinoti savo patirtimi...
Original text


Dyzelinius degalus ir benziną? Neigiama, kad problema eksploatuota-img_0350-jpg