repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
המכונית 'נכונה' שמות עדיף על המוסכמה החדש של אינפיניטי. הייתי מאוכזבת ללמוד לאחרונה כי אינפיניטי הוא בתהליך של שינוי שם מכוניות שלה. עבור שנת דגם 2014, אשר מאוגדת להגיע זמן במרץ 2013, Infinitis כל תהיה קידומת 'Q' או 'QX'.
אם לצטט את אינפיניטי ישירות: המינוח החדש מסמל כיוון מותג חדש ואת המחויבות אינפיניטי תחת הנהגתו של Nysschen דה Johan השימוש Q ו- QX לוכדת את ההשראה בתוך הדור הבא של דגמי אינפיניטי, נחיצותו בחזרה אל השורשים Infinitis של Q45.
Thats ווים הסירה השיווק הרגיל אני מצפה בימים אלה של חברות רב לאומיות. אני בספק אם מישהו שבאמת אכפת לו Q45 וזה בהחלט QX רק נזכיר האלה לטרקלינים גדולות, אמין, anodyne של שנות ה-90 עם התגים ניסן עליהם. בוודאי יפן, הבית הרוחני של דפוק בשכל (או בונגו Friendee) שמות רכב, יכול לעשות יותר טוב מזה.
מספרים ואותיות עובדים – כפי המותגים גרמני הוכיחו – אבל לא כולנו מתגעגעים בימיו הגדולים כאשר TVRs קראו מפחיד יצורים מיתיים? כמובן, אף אחד לא רוצה לגרום עבירה בימים אלה, תמיד הייתה הבעיה של שמות הולך לאיבוד בתרגום. פורד בבריטניה הייתה מעוניינת לקרוא את המכונית המשפחתית החדשה שלה עזים, עד חקירה נוספת חשף שהכוונה 'גללי עז' באיטלקית. במקום זאת, פורד הלך עבור "קורטינה", שהיה מקום איטלקי עבור אולימפיאדת החורף של 1960.
באופן כללי, אבל מספרים משעממים אלא אם כן זה ' 6. 2 V12'. אם אינפיניטי ליצור רושם, זה צריך להשתמש במילים נאות. רד בול תהיה התחלה. . בסדר, זה משקה תוסס, אבל זו התחלה של מיני. אז קדימה, בוא לעזור אינפיניטי עם כמה בכינויים המושכים את העין, בבניית המותג, ורצופים. . זה עוזר אם אני שם שם את המכונית לתוך המשפט הזה כדי לראות איך מתרגש. אז, יש לי דיקטטור אינפיניטי. יש לי של לברדודל אינפיניטי. יש לי הגבלה של אינפיניטי.
מה יש לך?
Original text

אינפיניטי, בבקשה, תן שמות המכוניות שלך-infiniti-fx_0-jpg