repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
<!--vBET_SNTA--><!--vBET_NRE-->Johnson prešľapovaní, znovu, a Keselowski zájazdy na Majstrovstvá-brad11-e1353300361832-jpgBrad Keselowski (vpravo) prijíma gratulácie od NASCAR CEO mozgu Francúzska na usadlosť po svoje získal Keselowski prvé majstrovstvá kariéry Sprint Cup.

Sa nemusí byť dramatické, vzrušujúce dokončiť sezónu NASCAR Sprint Cup 2012-ťažko-a bol zápas na majstrovstvách živo.
Čo by mohlo byť, vopred očakávalo oveľa niektoré duel medzi Brad Keselowski Jimmie Johnson vyvinul robiť filmy ne-contest.
Johnson, ktore prišiel robiť utrpeli keď Hendrick Motorsports Chevrolet jeho zápalné zadný koniec Ford Ecoboost 400 v jeho šieste Majstrovstvá hľadá Homestead kariéru, jeho vyhořet nádeje videl, doslova.
Sadol, konečné 34 kôl závodu skončil 36th.
Na bol 20 bodov za Keselowski závod začal, ale keď bolo po všetkom, na klesol na tretie miesto v poradí jednu pozíciu za, Clint Bowyer, ktorí sa zmocnili Johnson s jeho dokončiť v runnerup.
Keselowski sa vyhnúť fotku problémy. Beatnickým odelenie na křižoval na 15th-skončiť-miesto, ktore mu priniesol titul bez ohľadu na to, čo Johnson-vyhrať prvý titul svojej kariéry
Dosiahol výkon 125 Sprint Cup začína, druhá len pre Jeff Gordon, ktore vyhral majstrovstvá v prvé 93 jeho začína.
Povedané Gordon, na vopred prijateľnejšie závod robil Hendrick nejsom, že... jeho víťazstvo v prvé Homestead (a) 87th v kariére, na zoznam všetkých-čas tretia NASCAR.
Keselowski, 28, tvrdila šampionátu len plnej sezóne tretej v jeho pohári, ktore väzby ho s Gordon, ktore vyhral v roku 1995. Dale Earnhardt, v jeho druhom ročníku v roku 1980 získal šampionát rýchlejšie než akýkoľvek priamy zvukový ovládač v histórii iný NASCAR.
Homestead závod bol relatívne bez dráma viac ako keby jeho zostavy podiel na zaujímavé, ak nie je fascinujúce, dejové línie, spolu s irónie niektoré.
Johnson prešľapovaní, znovu, a Keselowski zájazdy na Majstrovstvá-jeff-e1353300484272-jpgJeff Gordon dostane bozk od prvé manželka Ingrid po vyhral Ford Ecoboost 400 vopred svoje víťazstvo v Homestead 87 prvýkrát vo svojej kariére.

Keselowski Napríklad priniesol veterán majiteľ tímu Roger Penske, ktore bol súčasťou NASCAR 23 rokov, jeho prvý skladom car championship.
Zdá ťažké uveriť, že... Penske získal 15 Indianapolis 500s () 23 majstrovstiev v niekoľkých foriem Motorsport.
Titul bol prvý na snáď, posledným Penske Dodge. Paradoxne, túto predtým oznámil výrobca sezónu sa skončí svoju účasť NASCAR po sezónu 2012.
Dodge, akonáhle oddaný v súťaži nevyhral titul, od roku kedy 1975 Richard Petty, jeho zďaleka stanu vodiča, čo získal bol potom známy ako majstrovstiev Winston Cup.
Dodge v 75, drobné vyhral 13 preteky mal 21 top-30 pretekov beží päť. Na vyhral titul monštruózne 722 bodov pred Dave ««Marcis, ktorí tiež riadil Dodge.
Je zaujímavé, že... bol majiteľ NASCAR Penske auto v roku 1975, jeho účasť na hoci plný úväzok tým začať až o niekoľko rokov neskôr.
Penske chytal-zo všetkých vecí-American Motors Matador, ktorá Bobby Allison jel na tri víťazstvá.
V roku 1975, Keselowski bolo deväť rokov pred znovuzrodením. Po 17 Cup začína mladý štyri rôzne tím majiteľov od roku 2008-2009-Keselowski vyhral s James Finch v "09-vodič z Rochester Hills, Michigan, až hákovitý s Penske v roku 2010.
Keselowski vyhral titul Nationwide Series desať rok, ktore dal Penske NASCAR titul prvý tiež akéhokoľvek druhu.
V roku 2011, Keselowski silné oznámilo, jeho hviezda... na vzostupe s tromi vyhrá piate miesto v poradí posledný bod.
Snažím rok Keselowski sa dobre na toto oznámenie. Na pretekov bol päť vyhral číslo 1 v bodoch vopred ôsmich z týždňov päť vedie k usadlosť.
Na vyrazila do vedenia po nezvyčajné nešťastia udrel Johnson.
Po po sebe výhier v idúcich meste Martinsville Texas, Johnson havaroval na Phoenix, ktore Keselowski zadajte pomohol Homestead olovom double-digit bodov.
Určite pomohlo príčinu, ale jeho cítil vrcholne istí, Keselowski na podľa mesta vytiahnuť ho.
"Cítil som sa dobre o tom, kde sme prichádzali do tejto rasy, neviete, nikdy ale" povedal Keselowski. "Stále som vedel, že... sme mohli robiť.
"Mám v pretekoch som najlepší tím tak nadšená, že... bude súčasťou. Zhora nadol, Roger, Paul Wolfe (veliteľ posádky), posádka chlapci všetci ostatní moja rodina, aby znamená toľko.
"Nemohol som robiť na bez podpory všetci v tíme. Všetci sú dôvod, prečo som bol tak istý zaslúži úveru viac než ja. "
Johnson, ktore zastával sedem-bod viesť cez Keselowski až do jeho pádu na ho stálo 13 Phoenix bodov, podľa mesta len zaujímalo, čo by mohlo byť ak chybu jamy (vopred nezvyčajné jeho opäť tím) nie zlyhania mechanického rozhodla jeho osud.
Ako výsledok, Keselowski potrebné dokončiť iba 15th vyhrať titul, ktore, samozrejme, na robil.
"Som na začiatku týždňa Povedal 15 nie je lay‑up, som ho mal určite v pozícii" Johnson, ktore povedal ku koncu závodu, mal umiestni seba do čela palivo Tachometer bolo. "Urobil naozaj zaujímavé tam na konci túto vec.
"Ak sme mohli nemali chybu na Krasňanoch jamy potom zlyhanie zariadenia na konci... Nemali naozaj chytiť, čo presne sa stalo viem ale, že... tam bol olej v zadnej časti vozidla.
"Tak sklamaním, zasa my tam v polohe Boľího vyvíja tlak na, ako sme potrebovali." ALE mám byť veľa hrdý na rok letošní tak Snažím sa pretekársky tím musím poďakovať všetkým za Hendrick Motorsport."
Hoci víťaz závodu Homestead často oznámenie menej ako dostane nový šampión, Gordon dostál kvôli pozornosť pre jeho víťazstvo pretože vyhral nad Bowyer na zámerne zničené koho, týždeň skôr vo Phoenixe.
Výzva incidentu... rvačky medzi Bowyer Gordon posádky vyústil v pokuty, strata bodov pre probačnej Gordon.
"Vedel som, že... sme mali veľké pretekárske auto ísť do závodu" povedal Gordon. "Nemyslel Som Občas MSP mali víťazné auto, ale vieš čo, sme hrali v stratégii dokonale. Je skvelý spôsob, ako pre nás do konca tejto sezóny.
"Minulý týždeň, vec, ktorá ma na mrzí, čo som pokazil až na že... som dovolené môj hnev moje pocity mi dať v pozícii, aby zlá voľba.
"Mám pocit, Clint... je potrebné riešiť, ale nie je správny spôsob ísť o, ako, určite nie je ten správny čas. (A) nenávidím najviac čo o tom je, že... ostatní chlapci boli zapojení s ňou, aby ovplyvnilo ich deň. "
Bowyer je druhé miesto beh bol jeho 10th Top medzi päť, ktore zahŕňa tri víťazstvá v čom bol hviezdne prvú sezónu sarkozyBlogy Michael Waltrip Racing.
Bowyer má skončil v pretekoch majstrovstiev, 39 bodov za Keselowski manuálny spolu s niekoľko BSK-dolárov-pred tisíc Johnson.
Mnoho fanúšikov z šampionátu niekoľkých Keselowski Vitajte dôvodov: oni boli unavení z Johnsona Majstrovstvá dominantné postavenie; články jeho nepáčila v pohŕdal prípadoch niektorých vnímanej sklon jeho tím za nedodržiavanie pravidiel.
Tam je Ale tiež pocit, Keselowski... ktoré prináša závan čerstvého vzduchu urobiť NASCAR. Na je, je otvorený Nove zreteľne zobrazené závodné talent. Tým mohlo byť prvý na z mnohých titulov.
Keselowski pravdepodobne radšej urobiť v čase krok všetko, pre dobrý dôvod.
"Snažím Je to záväzok, ktoré sa mi zo zemou sa dostať až sem," Keselowski povedal jeho odhodlanie uspieť. "Neviem, tu je možno kde budem hore alebo možno spadnúť sa.
"Chcem byť najlepší a to, čo robí tak, ale ťažké, čo sa tiež robí pre tak skvelé tak úspech. AK máte úspech viete, tie ostatní Nechcem v tejto chlapci vidieť, môžete byť úspešní.
"Až do určitej, najlepšie miery potvrdenie prvého je ste robí a prečo účasť športe v."