repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
<!--vBET_SNTA--><!--vBET_NRE-->Johnson Zadrhne, Znovu, A Keselowski Plavby Na Mistrovství-brad11-e1353300361832-jpgBrad Keselowski (vpravo) přijímá gratulace od mozku NASCAR CEO Francie na usedlost po první kariéru své Keselowski Sprint Cup vyhrál.

Nemusel být dramatický, vzrušující dokončit sezónu NASCAR Sprint Cup 2012-stěží-a činohra ani zápas šampionátu.
Co tím mohlo být, pro některé hodně očekával, Brad Keselowski mezi souboj Jimmie Johnson se vyvinul do virtuální ne soutěž.
Johnson, který přišel do Ford Ecoboost 400 v Homestead hledá šesté své kariéru, viděla mistrovství naděje jeho vyletí, doslova, když jeho Hendrick Motorsports Chevrolet Spáleném zadní konec.
Posadil se na posledních kolech závodu skončil 34 36čt.
Na byl 20 bodů za Keselowski, když závod začal, ale po jedinou zemí trhy všem, když na klesl na třetí místo v pořadí pozici za jednu, Clint Bowyer, který předjel Johnson s jeho dokončit v usedlosti runnerup.
Keselowski vyhnout Neutral with. Místo toho na plula 15čtmísto - skončit, který přinesl titul bez ohledu mu na to, co udělal Johnson-vyhrát první titul kariéry
Na platební výkon v 125 Sprint Cup začíná pouze na druhé, Jeff Gordon, který vyhrál svou první mistrovství v 93 začíná.
Když už mluvíme o Gordon, Hendrick pro přijatelnější závod udělal například, že... jeho první vítězství v usedlosti (a) 87čt své kariéry, třetí na NASCAR žebříčku.
Keselowski, 28, tvrdil šampionátu v pouze na své třetí sezoně v poháru, který spojuje ho s Gordon, který Theses získal v roce 1995. Dale Earnhardt, v druhém v roce 1980 ročníku efektová mistrovství rychleji než jakýkoli jiný ovladač v historii NASCAR.
Usedlost závod relativně byl bez Jaroslava Adamová, Marie, kdyby více než jeho podíl na zajímavé, ne-li fascinující, dějové linie, spolu s určitou nadsázkou.
Johnson Zadrhne, Znovu, A Keselowski Plavby Na Mistrovství-jeff-e1353300484272-jpgJeff Gordon dostane pusu od manželky Ingrid, poté, co vyhrál Ford Ecoboost 400 pro své první vítězství Váňa pro 87 v jeho kariéře.

Keselowski Například přinesl veterán tým majitel Roger Penske, který byl součástí NASCAR 23 let, jeho první auto mistrovství.
Zdá těžké uvěřit, že... Indianapolis efektová 15 Penske 500s 23 mistrovství v několika formách motoristického sportu.
Titul byl první poslední možná Penske pro Dodge. Výrobce Ironicky oznámil začátkem období zobrazuje, že... skončí svou účast NASCAR po sezóně 2012.
Dodge, jakmile oddaný v soutěži nevyhrál titul, od roku 1975, kdy Richard Petty, nyní jeho zdaleka ovladače vyhrál, co, je jedinou zemí, která trhy pak známé jako Winston Cup mistrovství.
V v ' 75 Dodge Petty vyhrál 13 závodů měl 21 nejlepších pět tratí v 30 závodů. Na vyhrál titul monstrózní 722 bodů před Dave ««Marcis, který také řídil Dodge.
Je zajímavé Penske byl v roce NASCAR auta majitel 1975, ačkoli účast na jeho plný úvazek tím začít až o několik let později.
Penske chytal-ze všech věcí-americký motorickým Matador, který Bobby Allison jel na tři vítězství.
V roce 1975 byl devět let Keselowski, než se narodil. Po zobákem, který 17 Cup začíná současné různé majitelé 2008-2009-Keselowski vyhrál s James Finch v ' 09-závodník Rochester Hills, Michigan, spojil s Penske v roce 2010.
Keselowski vyhrál celostátní série zobrazuje roku, který dal Penske svůj titul NASCAR první jakéhokoliv druhu.
V roce 2011, Keselowski silné sdělily, jeho vzestupu na hvězda... s tři ji pátrání místo v pořadí poslední bod.
Letos Keselowski dobře se o tomto oznámení. Pět Vyhrál závodů byl č. 1 v bodech pro pět z osmi týdnů, což vede k usedlosti.
Na se vyšvihla čela, po netypickou neštěstí zasáhlo Johnson.
Po po jdoucích výher v sobě Martinsville Texasu Johnson havaroval v Phoenixu, což je pomohla Keselowski vstoupit usedlost s dvouciferným bodů náskok.
Určitě pomohlo příčinu, ale jeho Keselowski pocit svrchovaně přesvědčen, že... tím se dokázalo.
"Cítil jsem se dobře o tom, kde jsme se vraceli do zobrazuje závodu, ale nikdy neví, člověk" řekl Keselowski. "Jsem věděl, Přesto že... or mohli chci dělat.
"Já mám Canon MP540 tiskárnu nejlepší tým v závodní já jsem tak nadšená, že... se jeho součástí. Od shora dolů, Roger, Paul Wolfe (velitel), všichni ostatní, posádka kluci moje rodina, aby znamená tolik.
"Nemohl udělat na bez podpory z každého týmu. Jsou, jsem byl tak 4BY jistý uznání si si zaslouží víc než já."
Johnson, který držel sedmibodový náskok před Keselowski, dokud jeho pád na Phoenix ho stála bodů, 13 jen zajímalo, co tím mohlo být pokud pit chyba (znovu, pro jeho tým netypickou) mechanická, nerozhodla svůj porucha natočil.
Jako otec Keselowski výsledek potřebné k dokončení pouze 15čt vyhrát titul, který, samozřejmě, udělal.
"Jsem na začátku řekl týdne 15. lay‑up není rozhodně jsem ho na místě, "řekl, Johnson, který ke konci závodu, se postavil čela palivo najeto akce. "Udělal k zajímavé tam opravdu na konci této věci.
"Když jsme upwards nemohl chybu na silnici pit potom selhání zařízení na konci... Chcete-li opravdu chytit, co se stalo přesně, ale já vím, ropa v souboru chcete... vozu.
"Tak zase zklamání byli jsme tam v pozici tlak vyvíjejí jak jsme potřebovali na." ALE mám hodně z zobrazuje roku tak se závod tento tým, a musím poděkovat všem v Hendrick Motorsports."
Přestože trofejí závodu usedlost méně než oznámení dostane často nový šampion, Gordon tahákem pozornost pro své vítězství žák na vyhrál nad Bowyer, kterému týden dříve zničil ve úmyslně Phoenixu.
Deset incidentu možnost výzva potyčka mezi Bowyer Gordon posádky vyústil v pokut, ztráta bodů nebo pro Gordona.
"Věděl jsem jsme upwards že..., skvělý závodní auto závodu" řekl Gordon. "Nemyslel jsem jsme upwards Občas vítězném auto víte co, jsme ale hráli část strategii. Chcete-li je skvělý způsob jak pro nás k této ukončení letech.
Minulý týden, věc "a že... jsem litovat to, co jsem zpackal na dovolil jsem, že... je můj hněv mé emoce, aby mě dostat pozice ATD, aby špatná volba.
"Jsem pocit, že... Clint řešit zapotřebí, ale nebyl na správný způsob jak jít, o není vhodný rozhodně čas." Nejvíc nenávidím co do je, že... ostatní kluci se s ní k ovlivnilo jejich den. "
Bowyer si druhé místo běh jeho byl 10čt mezi top 5, který také zahrnuje ji tři v hvězdný byla první letech co s Michael Waltrip Racing.
Bowyer má skončil v závodě mistrovství, 39 bodů za Keselowski jeden bod-spolu s několika dolarů výborní dopředu Johnson.
Činohra fanoušků LaTy mistrovství si hned Keselowski z několika důvodů: byli unavení Johnson mistrovství dominantního postavení; jeho nelíbily v některých případech osobnosti, pohrdal jeho tým vnímané sklon k ohýbání pravidel.
Pivo je také pocit, Keselowski přináší... závan čerstvého vzduchu NASCAR. Je nová, má otevřený ekosystém zřetelně zobrazen závodní talenty. S tím mohl být první z narodil titulů.
Keselowski pravděpodobně preferuje do činohra hezky, v době k tomu dobrý důvod.
"Je to, který mě přijal závazek ze země dostat se až na tu," řekl Keselowski, jeho odhodlání uspět. "Já nevím, možná je zde kde budu nahoře se nebo dolů spadnu možná.
"Chci být nejlepší tak je těžké to..., ale je také tak skvělý takový úspěch. Když mu úspěch, víte, že... všichni ti ostatní nechtějí, lisu vidět rolí být úspěšní.
"Jisté Se do míry být nejlepší je děláte všeho ověření 4BY účastní sportu."