repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

A zavarok folyik a Közel-Keleten youd megbocsátható, ha úgy gondolja, az élet nem megelőző a szokásos módon. Azonban a 21 kiadás a rally Rallye Aicha fejezte be a hétvégén Marokkóban incidens nélkül.

Soha nem hallott róla? Sem volt nekem, amíg egy pár évvel ezelőtt.

Az esemény némileg hasonló a Dakar-ralin. Ez Franciaországban és után kilenc nappal a verseny Dél-Marokkó. Sok a kijelölés pickup teherautók és terepjárók vesznek részt. De van egy nagy különbség; a versenyzőknek a nők és a versenyt nyerte meg a csapat, amely magában foglalja a legrövidebb távolság, míg a megfelelő ellenőrző pontokon halad. Nincs GPS-rendszerek megengedettek – csak egy iránytű, vonalzó és idejétmúlt maps.

Ebben az évben voltak két belépőt a U. S. versengő 110 csapatok között. Professzionális terepjáró versenyző, Emily Miller, vissza a harmadik alkalommal, és nézni, mint a csapat pala. Emily egy rúd Hall Racing-illesztőprogram között neki elért, ő nyerte a Baja-1000 és a Vegas-i, Reno osztály. Ő vezetett egy meglehetősen állomány Hummer H3 és vezető neki átmenő a dűnék Marokkóban navigátora volt Armelle Medard, Franciaország, aki megnyerte az esemény 2008-ban. Ők végül mögött Carole Montillet Carles és Syndiely Wade, vezetés a Springbok prototípus, amely lényegében egy cső alakú keretes határ Nissan pickup Dél-Afrikából, ez is egy népszerű verseny jármű más Rally-Raid események, beleértve a Dakar második helyen végzett.

Befejezése után a dobogóra, Emily Miller azt mondta: mi versenyzett a módosításokat a H3 így volt valóban, a vizsgálatot a jármű kezelése, mint a vezető és az én-m társ-pilóta, Armelle Medard, volt a helyszínen, a hagyományos dead reckoning navigációs készlet. Hányszor szokott a nap maradjunk a cél.

A második rudat Hall Hummer H3 vezérelte, a csapat a nővérek, Amy Lerner és Tricia Reina, aki egy lenyűgöző bemutató korai abban az esetben futnak tizenkettedik karakterpozíciótól a második napon. A csapat végül 52 második helyen jármű nehézségek és a betegség után. Volt egy hihetetlen kaland az elejétől a Befejezés, először a versenytárs Amy Lerner azt mondta. Oly sok nagyobb kihívás, mint mi várható. Nagyon büszkék vagyunk a mi elértünk, és magunk tolta minden nap.

A szervezők azt mondják, a rally Rallye Aicha a legkeményebb női verseny a világon, és van kiterjedt kezdeményezések fenntartani a földet, és segítik az embereket. A non-profit, gazella szív, nem csak akkor támogatja a nagyszámú marokkói outlets, anyagilag, de ez több mint 5000 orvosi kezelés, a helyiek, épít iskolák, árvaházak, ellátás nyújt munkahelyi képzés, a nők, többek között.