repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

Suurbritannias on oluline turu GM, kindralid neljas suurim turg on kogu maailmas ja tema suurim Euroopa turul, mis tähendab, et see oli mõnevõrra irooniline, et GMs financial kokkuvarisemist kõrgusel olid tõsised ettepanekud brändi Vauxhall Opel UK asendada.

See ei juhtunud, kuid kui ma läksin drive uus Antara soft-roader oma Euroopa debüüdi, see oli Šotimaal-sõidu rooliga Opels...

Pehme roaders on üks kiiremini kasvav sektorites, moodustades ühe 10 autod müüdud UKs. Lumine talved weve elavdatuna kahtlust olnud viimase kahe aasta jooksul ja põhjus, miks minu X-tüüpi universaal teeb teed 4 × 4 sel suvel.

Igatahes, tagasi krundi. Algne Antara ei ise täpselt kataks hiilguses, Korea kokkupandud auto ei olnud veel valmis suurt, mootorid olid Jämedad, pontsakas, üldiselt see lihtsalt sõita ei olnud väga võimekas.

Kõik see on muutunud uue mudeli, mis oli täiesti ümberkorraldatud uuendusteni uued mootorid, ülekannetes kui ka läbivaadatud peatamine ja igasugu elektrooniliste gewgaws, sealhulgas hill start, descent control ja elektroonilise nelikvedu.

2. 2-liitrine diisel jõuallikaid on projekteeritud Itaalia GM poole mootori ühisettevõtte endine partner, Fiat. Theres valida kahe: 161 bhp ja 258 lb-ft pöördemomendi ja 181 bhp 295 lbs.-pöördemoment jalga. Theres 2. samuti 4 bensiinimootoriga, kuid mis ei olnud saadaval meile sõita, kuigi uus kuuekäiguline autos ja käsiraamatute olid.

Selle tee kombeid oli midagi kirjutada home about kas positiivne või negatiivne viisil, valtsitud vähe nurkades tänu oma kõrgema kui keskmise raskuskeskme salongi oli meeldiv, kui uninspiring keskkonnas olema ja sõita teedel blistered ja Šotimaa on kogenud, raske Talv buckled erinevad alates vastuvõetava karm ja juddery.

Off-Road, nagu pildilt näha, see hakkama kerge kunstlik Hiekkatie, mis on formuleeritud see. Ükski takistused maksustada võimaluste ja lets ausad see, nagu tema rivaalid, ei ole oodata, et minna, kus käsi valge mees on kunagi ületanud uks. Ta saab hobuse boksi üle rohtukasvanud väli või jet ski käivitada muuli, kuid see on kõik. Ning arvestades, et see on töö.

Erinevalt sümboolikat, mille Antara ei ole ühinenud riikide aga nagu GM järk-järgult globalizes oma tootmisprotsessi strateegia seal võiks veel mõned Euroopa koetehnoloogia tooteid rubriiki oma teed.

Mulle öeldi, et 70% Buick Regal ostjad, üllatavalt, BMW 3-seeria või Lexus omanikud on pärit ja mis on julgustanud GM pakkuda VXR versioon nelikvedu ja selle turboed 321 bhp, 2. 8-liitrine V-6.

Nii intrigeeriv on GM rivaali VW Tiguan kedratud maha Astra platvormil väljavaade. Kui me võtame selle rea mõtte natuke edasi ja tõmmata paralleele VAG...

Audi käivitab oma Q3 põhineb Tiguan hilisema sel aastal võtta BMWs X 3 Jah mis võimalused saavad olla Buick versioon? Või isegi Caddy vastased üks?

Vahepeal oli udu Šotimaal, varju lumega kaetud glens Vaatamisväärsuse Loch Lomond, ja mis oli selle sulin Lochs tume vetes ma lihtsalt glimpsed mu silma nurgast. Oleks ta võinud. . ?
Original text