Francuz Sebastian Ожье na «Citroen» został zwycięzcą Rajdu Akropolis», wyprzedzając действующиего mistrza świata i swojego kolegę z zespołu Sebastiana Лоэба.
Po pierwszym dniu siódmego etapu mistrzostw świata prowadził norweg Petter Solberg, występujący na prywatnej "Citroen", ale w sobotę liderem stał się Ожье, który zdołał utrzymać swoją przewagę, aż do zakończenia ostatniego спецучастка. Drugi wynik osiągnął w końcu francuz Sebastian Лоэб: aktualny mistrz świata i lider sezonu setny raz zajął aby skorzystać z nagród na miejscu. Były mistrz świata Formuły 1 Kimi Raikkonen, który w rajdzie po отлучки w amerykańskiej serii НАСКАР, zakończył wyścig na siódmym, a rosyjski zawodnik Jewgienij Nowikow poważnie uszkodził samochód w pierwszy dzień zawodów i ostatecznie zajął 20 miejsce. W klasyfikacji generalnej mistrzostw prowadzi Sebastian Лоэб z 146 punktów drugim jest Hirvonen (129 punktów), Ожье zamyka pierwszej trójce (124 punkty). Rajdowych mistrzostw świata. 7 etap. W Rajdzie Akropolis". Sebastian Ожье (Francja, Citroen") - 4:04:44. 3 Sebastian Лоэб (Francja, Citroen") - 4:04:54. 8 Mikko Hirvonen (Finlandia, Ford) - 4:04:57. 8 Petter Solberg (Norwegia, "Solberg Citroen") - 4:05:23. 1 Henning Solberg (Norwegia, "Стобарт - Ford) - 4:10:09. 0...20. Jewgienij Nowikow (Rosja, "Стобарт - Ford) - 4:46:31. 7