repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Kas iet uz augšu jānāk. Tā kā rallijs vadītājiem novērst lēcienu un kā automašīnām tas izdzīvot? Mēs atrodam outBlame Bullitt un hercogu Hazzard, bet visvairāk sevi cienošs petrolheads mīlestību, lai redzētu auto lido pa gaisu, visiem četriem riteņiem pie zemes. Rallijs vadītājiem uzsākot zema augstuma orbītā ir daļa no viņu prasmju kopumu kā izpildes ideāls rokas pagriezienu.
Par lec kā Colins Crest par sniegu klātā Zviedrijā un dzeltenā māja ceļiem uz slaveno Ouninpohja skatuves Somijā, profesionālie autovadītāji patiešām nopelnīt to garoza, trāpot ģerboņu 100 mph peld vairāk par 40 metriem un kaut kādā veidā paliek kontroles kā savu automašīnu avārijās atpakaļ uz zemi.
Bet aiz trakums ir metode. Lekt rallija automašīnas ir vairāk nekā iz ņemdams savu iztēli un grīdas gāzes pedāļa.
Lēkt ir ļoti tehnisko situāciju, kur nav visiem rallija braucējiem var tiešām novērtēt to, kas notiks, kad tās zemes, saka Mario Fornaris, Skoda rallija komanda Italia rallija operāciju direktors un tehniskā atbalsta dienestam Skoda UK Motorsport.
No tehniskā viedokļa, pirmā lieta ir pārliecināties, vai automašīnu apakšējo daļu nevar iegūt iznīcina, kad tas ir piezemēšanās. Automašīnas priekšējā apakšpusē nepieciešama aizsardzība tā, ka visi enerģijas iet caur noteiktu pastiprinātu punktiem, un tad caur šasijas, jo tas tiešām stiprāko daļu mašīna.
Inženieru komandām var arī Fabias attieksme ietekmē lidojuma laikā un nodrošinātu tā nolaižas bez aizķeršanās, pārveidojot Set-up.
Ar amortizatoru iestatījumiem, mēs varam daļēji kontrolēt leņķi auto pieņem, ja tas paceļas, saka Fornaris. Droši vien vissvarīgākais ir, lai novērtētu, cik daudz enerģijas, mums ir nepieciešams, lai absorbētu no piezemēšanās ar aizbīdņiem. Mēs varētu aprēķināt šo augstuma, lēkt un automobiļa masa un ar dažiem vienādojumi, mēs varam lemt, cik grūti amortizatoriem jābūt un kā pakāpeniski tie varētu absorbēt visu enerģiju pirms sasniedzot kliegt stop, lietojot amortizatoru stroke. Pēc tam testēšanas mēs var pārbaudīt aprēķinus.
Vadītājs var ietekmēt lēkt leņķis pārāk. Ar bremzēšanas mazliet tieši pirms lēkt vai paātrināšanai un celšanas, viņš var daļēji izvēlēties ja automašīnu gatavojas zemes ar visiem četriem riteņiem kopā vai vispirms uz priekšējiem riteņiem vai vispirms uz aizmugurējiem riteņiem.
Automašīnām, kas būvēts, lai Super 2000 specifikācijas mēdz būt diezgan spēj vairāk nekā ārzemju, jo tehniskie noteikumi ļauj daudz atsperes gājiens.
Fabia, pats par sevi ir ļoti labi, saka Fornaris. Sakarā ar tās svars līdzsvaru, automašīna dabīgā tendence ir lidot dzīvoklis un pat veidā, tāpēc nav bijis grūti noregulēt [par rallija lec].
Skoda UK vadītājs Andreass Mikelsens saka lec ir viens no vissmagākajiem aspektiem katrā ziņā. Varbūt nekad neuzzināsim, ja crest būs lēkt, vai nē; Es esmu tikai pēc pacenotes, viņš saka. Un no recce, mēs vienmēr zinām ja cekuls nozīmēs liels Pārlēkt, maza lēkt vai nav lēkt. Tas var būt grūti paredzēt. Faktiski, tas ir viens no sliktākajiem jūtas rallija automašīnu: kad jums pacelties, ja jums nebija gaidījis. Kaut ko, kas izskatās maza uz recce var kick, un tad jūs tiešām zināt, tas būs ievainots.
Fabias sēdekļi zemam mašīnā, lai optimizētu smaguma centru, pat six-footer Mikkelsen saka, lec ir reiss nezināmajā.
Es varētu sēdēt tik zemu, ka es aprunāt redzēt tik daudz vairāk nekā ģerboņu, viņš skaidro. Patiesībā, ja jums skatīties video kadrus, kas ir vilcienā, jūs bieži redzēt mani noliekt galvu uz augšu mazliet kā es pieeju cekuls, kā tad, ja Im mēģina pacelt galvu un skatīties.
Pat tad, esmu veltījusi kļūst līniju taisnība-nav whats nāk pēc tam, kad es esmu gaisā, bet kā pārliecināties, vai mēs pacelsimies tieši labajā rindā. Tā nav laba, tikai cerēju, ka tu skāra cekuls pa labi, jo, ja jūs saņemt to nepareizi, youd labāk sagatavoties kaut ko crazy, kad tu zemi.
Jāatzīmē, ka, Mikkelsens navigator, Ola Fløene atzīstas, ka viņš aprunāt vienmēr pateikt, vai mašīnas pat atstāt zemi, jo hes, koncentrējot tik grūti par zvana pacenotes. Liek jums brīnums, ja tas varētu būt labākais...

Trīs garāko ralliju lec:
Sebastians Lēbs - rallija Turcijas, aprīlis 2010:85 metri
Jevgeņijs Novikovs - rallija Somijas, augusts 2009:66 metri
Markko Märtin - rallija Somijas, August 2003:57 metrus
Original text


Laimīgs izkraušanu: kā lēkt rallija automašīnas-skoda-art-jumping-1-jpgLaimīgs izkraušanu: kā lēkt rallija automašīnas-skoda-art-jumping-2-jpgLaimīgs izkraušanu: kā lēkt rallija automašīnas-skoda-art-jumping-3-jpgLaimīgs izkraušanu: kā lēkt rallija automašīnas-skoda-art-jumping-4-jpgLaimīgs izkraušanu: kā lēkt rallija automašīnas-skoda-art-jumping-5-jpgLaimīgs izkraušanu: kā lēkt rallija automašīnas-skoda-art-jumping-6-jpgLaimīgs izkraušanu: kā lēkt rallija automašīnas-skoda-art-jumping-7-jpgLaimīgs izkraušanu: kā lēkt rallija automašīnas-skoda-art-jumping-8-jpg