repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual

Araç tutulması, nane durumda olabilir ve iç karartıcı zor bir mesele, yeni ediliyor zor aşınan direnç çubuğunu kolayca tamir ve C-Line modeller mükemmel bir çözüm olabilir. Birkaç yıl önce gittim lansmanı için Rome Volkswagen Yukarı. Bir örnek dışında park etmiş oldu hotel şehir merkezinde ve büyüleyici oldu bitti bakmak için biri ile Yukarı tasarım ekibi.
İPhone tasarım tüm konuşma açıkça sadece hype değildi. Yukarı inanılmaz sıkı inşaat dikkati çekti. Çatı Paneli seamlessly yan paneller katıldı. Özellikle, Ön tampon ve ön kanat arasında kapalı çizgi son derece sıkı ve on kat fazla fiyat maliyet arabalar utandırdın.
Ben durdu ve yukarı sokak altında baktı ve değil çok daha fazla 8000 için satın gibi bir güzel tasarlanmış ve inşa araç yarattığı endüstriyel proses, hayret.
Ama benim gibi düşündü uyum ve bitirmek, başka bir düşünce üzerinde süzüldü bana. Hayal tipik kentsel crunch ve sonra da hayal zorluk tipik bodyshop olurdu koyarak bir ön uç ile birlikte geri Yukarı bu tür fabrika hassas.
Beni bir merak otomobil alıyorsanız sadece çok mükemmel. Genellikle açık havada çok zaman harcamak, tarafından dövülerek her türlü hava ve yol durumu. Onlar da insafına şımarık market arabaları, kapı vurukları rastgele, otopark ve dokunmatik - dün gece gördüm - genç erkek çalışan aşağı kaldırım, tekme kanat aynaları kapalı.
Biz ezik knocking çizik respraying ve yeniden kerbed alaşımlar bitirme yol kenarı restorasyon Hizmetleri, yükselişi sürpriz olmamalı. Ne zaman bir araba showroom mükemmel ve hasar alır, çoğu insan için bir iç karartıcı tecrübedir.
Ama mükemmel bir araç tutmak mükemmel durumda olduğunu, isteyen sürücüler için, zor, stresli ve genellikle pahalı. Nerede hangi Citroen'ın yeni C-Line felsefesi geliyor. İlk otomobil serisi - Kaktüs - önümüzdeki hafta açıklanacak.
Aynı basit (ama beş yıldızlı güvenli) platformu olarak C4 temel beklenebilir. O-ecek biricik almak daha düşük enerjili motorları, fren ve süspansiyon sistemleri basit tutulabilir ve dış hasar durumunda değiştirilebilir rubberINSERTs tarafından korunacaktır. Tüm C-Line ethos stres araba mülkiyet dışarı almaktır.
Fikir düzenli olarak Paris'in içinden elini kolunu sallaya dönüyor biri tarafından geliştirilen emin hissediyorum. Parisliler-si olmak bir çok çalışma aracı tutum onların arabalara. Bump-Park norm, hasar onur bir rozet gibi görünüyor. Genel olarak, Fransız nispeten temel otomobil satın almak için bir on yılın sonunda kalın koşmak onları ve onları değiştirir.
Yeterli araç olup olmadığını alıcılar Avrupa'nın geri kalanında başarılı olmasını C-Line felsefesi görülecektir, ama kesinlikle düşük işletme maliyetleri ve birçok kişi tarafından kabul edilecektir en az sorun genç aileler ve eski sürücüleri.
Orada bir şey çok ferahlatıcı C-Line hakkında bir fikir ve ben oldukça Citroen bir destek ihtiyacı nedeniyle bunun gerçekten kapalı- ve sadece alır umuyoruz. Her eylem, theres eşit ve tepki karşısında, biz premium saplantı son on ve daha uzak bir salıncak nedeniyle olmak zorundaysa.
Belki de biz ilham almalıdır fransızca: bizim arabalar daha az harcama ve daha fazla bizim kişisel dolap.