repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Qoros ieņēma mana ideja tweaking dizaina apskalotāju pudeli. Tagad zīmolu varētu nepieciešamību daži palīdzību no jums ar nosaukumu stratēģija tās jaunu diapazonu. Regulārie lasītāji varētu atcerēties blog no mēnesi atpakaļ, kad es saistīts stāsts par Qoros inženieru iedarbojas uzreiz uz Mans ierosinājums, ka apskalotāju pudeli ar savu jauno auto, ir jāapzīmē ar tās spēju, padarot to vieglāk jaukt apskalošanas šķidruma.
Bija bijis foto studijā Minhenē, apskatot trīs Qoros automašīnas, kas tiks publiski atklāta pie Ženēvas parādīt nākamnedēļ. Motora pārsega sedans tika atcelti un, ieskauj Qoros priekšniekiem, domu, kas bija aizmugurē Manuprāt atnāca uz priekšu. Tiklīdz es centās izteikt šo mājienu, Daniel Backman, Qoross direktors produktu stratēģiju, lika viņa inženieriem, aicinot tās aicinājums izmainīt konstrukciju apskalotāju pudeli.
Šorīt es saņēmu šo graudaini kameras tālrunis shot par jaunā daļa no Qoross galvenais dizaineris, Gert Hildebrand. Šķiet diezgan extravagantly inženierijas. Theres jaunu plastmasas gredzenu ap atvēršanu, kurā norādīts ražīgums (dāsnu 5. 2 litrus) un ledus simbolu, kas, šķiet, iesakām samaisa jābūt 1/3 mazgāšanas šķidrumam.
KLP ir arī tagad nebrīvē daļa (vāku prototipu aizlidoja līcī motora kad es pagrieza to atvērtu) un kakla ir tagad arī gatavs pret lauru motora konstrukcijas daļa. Īsāk sakot, Qoros, šķiet, pavadījuši kādu laiku un naudu par pārkārtošanās visu komplektu.
Tā nav bieži, kas ražotājiem lēkt, kad žurnālists kliedz. Patiešām, 20 gadiem, darot šo darbu, var atgādināt divus citus ieteikumus, padarot ražošanu. Viens bija hroma mežonim Eiropas Chrysler Neon (ASV automašīnām bija mīkstā plastikāta burtiem) un manu sūdzību pagājušajā vasarā par Skoda Favorit ride bija arī pozitīvs efekts, es dzirdu.
<!--vBET_SNTA--><!--vBET_NRE-->Mans Qoros apskalotāju pudeli un jaunu vārdu spēle-qoros1-jpg
Jebkurā gadījumā, ««tagad tá jūsu kārta. Qoros potenciāli ir ieguvuši diezgan daudz nopietnāka, situ problēma. Pēc tam, kad atklāja uzņēmuma savu jauno sedani bija gonna būt badged GQ3, Audi ieguva juridisko dažādās valstīs ANO trīs vismaz cenšas pārtraukt Qoros, izmantojot šo loģiku mežonim. Tātad mest slikti, lai atvērtu Autocar bloggerati.
Qoros uzsākam krogs, īpašumu ANO ««tagad ANO hečbeks krustošanas SUV vēlāk. Uzņēmumi, kas ir ap 4. 6m garš ANO 3 GQ3 ir paredzēta, lai norādītu, ka IS aptuveni automašīnas paša kā izmēra tāda sērijas 3. Iespējama arī lielāki, Passat izmēru automašīnas.
Tātad, es vēlētos ierosinājumus dzirdēt d nosaukšanas Qoros sistēmu, Audi tās jāseko tiesas kaujas laukā. Jāņem vērā nākotnē hibrīda modeļiem versijas ANO sporta iespēju modeļi. ANO protektora nevar nominālvērtības esošo auto veidotājiem nomenklatūru. AK, ANO īpašvārdi ir gandrīz neiespējami Džo kaklasaiti, ko esam visi IS autortiesībām. Ražo apskalotāju pudeli, kā liecina pieredze piedalīties Qoros labas idejam varētu pat atrast tāpēc, pieņēma savu ideju.