Lauda: Mercedes galėtų kovoti su komandos iš trijų

Bandymo metu, Jerez atveju Mercedes AMG ne visada vyko sklandžiai: antradienį apie naują automobilį, kai jis dirbo ant kelio, Nico Rosberg komandą turėjo problemų su elektros problemas trečiadienį Lewis Hamilton sudužo dėl užpakalinį stabdį. Bet tada situacija pamažu keičiasi, tuo geriau, ir Nick Lauda, ne - vykdantysis direktorius komanda, mano, kad pirmųjų bandymų rezultatai būti keletas priežasčių optimistiškai
Klausimas: per pirmąsias keturias dienas bandymų. Kokias išvadas galima padaryti?
Niki Lauda: Transporto priemonių iš visų pirmaujančių komandų uždaryti greičio. Aš manau, kad greičiausiai Sebastian Vettel. Mašina veikia puikiai, atrodo, kaip ji yra gana patikimas. Šiuo metu jis yra truputį į priekį poilsio. Bet, mano malonumas, Mercedes yra pakankamai pajėgi spręsti komandoje po tris.
Klausimas: Bet pirmosios dvi dienas nuo jūsų vairuotojai dėl techninių problemų buvo galima gauti tik 29 ratus. Žinoma, pirmieji bandymai savo komandos, tai nebuvo toks sėkmingas?
Niki Lauda: visiškai ne. Ir būtinybę ištaisyti problemas, gali kilti. Per kitas dvi dienas Nico ir Lewis dirbo labai intensyviai, todėl mes nuolat tyrimų programą. Ir problemas, antradienį ir trečiadienį, buvo pašalinta.
Klausimas: kaip formulė 1 trūksta Michael Schumacher?
Niki Lauda: O jo nėra per daug nėra neįveikiamas. O stendai yra ne visuomenės, nesvarbu, bandymai Schumacher dalyvauti ar ne. Bet kai sezonas prasideda lenktynių gerbėjai bus kenčia, kaip pamatysite jo dievaitis kelyje.
Klausimas: vienas iš komandos buvo ne eiti šio sezono pradžioje dėl finansinių problemų. Keli daugiau pasaulio čempionato žaidėjai skundžiasi dėl sunkios ekonominės padėties. Kaip ją išspręsti?
Niki Lauda: Jei vis dar yra žmonių, kurie vis dar skrenda verslo klasės lenktynes, jie patys yra kaltas. Taigi aš nejaučiu simpatijų už komandą, kuri buvo finansinių problemų rankena. Aš nesuprantu, kodėl kiekvienas žmogus yra taip susirūpinę?
Ispanų komanda PHT iš pradžių visi buvo negerai. Buvo gera organizacija, neturinti gera mašina. Visiems, kurie pasiekia sėkmės, gauna daugiau pinigų. Formulės 1 komandos periodiškai susidūrė ekonominių sunkumų, todėl buvo 30, 40 metų. Todėl, palaipsniui susiformavo.