Test vozač Force India je osvojio MRF Challenge

Test vozač Force India Conor Daly je osvojio titulu u indijskom serije MRF Challenge, press služba tima. Conor odnio pobjedu u nedjeljne utrke u Chennai i u ukupnom poretku uspio ispred svog glavnog konkurenta, Jordana Kinga.
Conor - sin bivšeg vozača Formule 1 Derek Daly, koji je 1982. godine bio partnerom Кеке Росберга tima Williams, kada je finac je postao svjetski prvak. Iako je otac mladog vozača irac, sama Conor je rođen u SAD-u i tijekom karijere nastupa na američkoj trkaćoj licence. Prošle sezone Daly je nastupao u GP3 serije za tim Lotus i, nakon što je одноу pobjedu, zauzeo je šesto mjesto na kraju prvenstva.
Zanimljivo je da je u prvoj utrci vikenda pobjedu na indijski stazi osvojio je predstavnik druge slavne dinastije - Joshua Hill (tj. sin Деймона i unuk dvostrukog svjetskog prvaka Graham Hill). Štoviše, za 22-godišnjeg engleza nastup u Chennai postao debi u indijske serije.