repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Kad tests uz ceļa mašīnas atstāj preses flote ražotājs, kas notiek tālāk? IVE vienmēr brīnījās, kas tas varētu būt, piemēram, nopirkt un faktiski pašu vienu no automašīnām, ka palaidām cīnījos, lai laikā collas no savas dzīves ceļu testa laikā. Kas notiek, piemēram, iegādāties automašīnu izplatītāju tīklā labā ticībā, pēc tam noklikšķinot uz YouTube un redzēt video no tā būtībā iet sāniski piecas minūtes?
Jūs atsitiens šausmās tad reach tālruni un pieprasīt atpakaļ savu naudu? Vai jūs sēdēt un domāt; Wow, thats mana automašīna, tad uzskatu dīvainu sajūtu labklājību par maigi slavenā bijušo preses eksperimentētājs, kam pieder?
Kaut Im nav 100 procentiem pārliecināts, ka es gribētu tērēt savu naudu par auto, kas ir darījis kārtās dažādos žurnālos, patiesību, ir tas, ka šīs īpaši automašīnas ir drīzāk izskatījās nekā lielākā daļa. Tie ir pārbaudīti un sagatavotas nākamā kulšana starp katra testa ceļa, un tad, kad savu laiku kā preses automašīnas atrodas pār (parasti 10 k jūdzes) tie bieži pārbūvēta un sagatavoja_ar ī to pirmo patiesi klientam tāpat kā bez citām automašīnām varētu kādreiz būt.
Tik kaut viņi cītīgi laikā savu īsu, bet pilnīgu dzīvi, kā preses demonstrantiem, tie nav obligāti kautrīgam prom no lietoto automašīnu. Tāpēc bija patīkami saņemt e-pastu no lepns Cornishman nesen, kas vienkārši tā notiek, ir nopircis BMW 1M, kurā man bija 11000 km pagājušajā gadā.
HES 66 gadus jauna un joprojām bauda buzz braukšanas labi, iegūt tiesības stūros un gūst panākumus. Un neskatoties uz skatoties daudzas video YH11 GOX sāniski iet cauri dažādiem stūriem, pa dažādiem ceļiem un par visu veidu dažādas testa trases, viņš, šķiet, ir gandarīts ar savu jauno mašīnu. Bet tad tas nav pārsteidzoši, ņemot vērā hes, kas arī pieder 911s vairākas Capri, Lotus Esprit, Lotus Sunbeam, trīs Audi quattros, E36 M3 un daudzas diezgan biedējoši nosaukto motocikli.
Arī uzturēt kontaktus, lai redzētu, kā dzīves gaitā ar GOX, bet pagaidām ir kāds cits kādreiz apzināti nopirku bijušo preses demonstrētājs? Un ja tā, kā tas iet?


Kas notiek ar veco ceļu testa automobiļiem?-bmw-1m-jpg