repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Необхідно зробити більше, щоб поїзд британських автолюбителів, як їзди у важких зимових умовах, перш ніж вони вступили на дорогах? Ми повернемося з Уельсу, про заморожування-туман прив'язкою M4 у вівторок ввечері, я почав задаватися питанням, чи достатньо Великобританія підготовки водіїв, щоб впоратися з важкими погодними умовами.
Зимові шини забезпечують переваги для забезпечення безпеки, але, поклавши різних чорних круглих речей на кожному кутку вашого автомобіля-це лише одна частина автомобільної головоломки. Вони хороші тим, що людина за кермом і навчитися управляти в сніг, і лід, і туман, безсумнівно, повинен бути інший внутрішній елемент головоломки.
Можливо, ідея є трохи занадто державою-нянькою, але я не пам'ятаю з будь-якої конкретної уроки водіння в зимового умов, коли я готувався взяти мій тестовий водіння, і я виразно тільки виграла б від деяких.
Моя відсутність снігу досвід водіння був викритий у січні 2007 року, коли я їздив до Норвегії, щоб co-диск в акції Ford Fiesta ST конкурсу автомобіль. Напередодні події в замороженому глибині сільській місцевості Норвегії, я був за кермом наших автомобілів Suzuki Vitara машину вниз по засніженій лісовій дорозі, коли я вислизнула з управління лівої руки зігнути.
Це був досить повільно-швидкість інциденту, але, як тільки Vitara почав сповзання в бік все, пішли в перемотування вперед, і наступне, що я знав, я був милування снігом канаву, висячи вниз головою - на щастя, забезпечені ремінь безпеки перевернутого Suzuki, але, відчувши, як лялька.
Я поклав аварії аж до мого загальна відсутність досвіду в таких екстремальних умовах, щось Ive з беруться кроки для виправлення. Автомобілів читацької аудиторії містить високу частку кваліфікованих і знаючі драйверів, але для більшості населення, їзді по снігу розкидані автомобільних доріг загального користування не є другою натурою, як це для скандинавських та скандинавськими водіїв.
На початку цього року я пішов до Фінляндії для участі у Jaguar землі Роверс в зимових умовах досвіду. А температура впала до мінус 23 за Цельсієм, я поїхав діапазон Роверс і ягуара красиві льоду поля поблизу Pukinpellontie, приблизно за 65 км на північ від Гельсінкі.
Найкорисніший було навчитися дрейф Jaguar XKR-S cabrio льоду заморожені озера. Багаторазовий чемпіон ралі Фінська дами Мінна Sillankorva навчив мене основи контролю стійкий слайдів на льоду, не в останню чергу витонченості рульового управління, введення і тонкі дросельної заслінки необхідним для підтримання дрейфу.
Звичайно, це було дуже весело і хоча він не урок строго застосовні до щоденної коммутіруют (хоча пустельному засніженому обхідні може виглядати досить заманливо, як зимового занос) з точки зору створення моєї впевненості на заморожених доріг була неоціненною.
Так хто відчуває себе адептом промерзання дорожніх умов? Хто приймав участь у будь-яких зимових курс водіння і зробив кращий драйвер? Ми навіть турбуватися з-за великої кількості снігу і льоду у нас вийде?
Original text


Досить про зимові шини, давайте поговоримо про зимові підготовки водіїв-jlr_nordicadventure_120-jpg