repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

<!--vBET_SNTA--><!--vBET_NRE-->Jeep Euro Push-jeep-grand-cherokee2-440x239-jpg
Rövid jubileumát ünneplő idő, Jeep erőfeszítéseket megújított európai jelenlétét kibontásához.

A héten múlt voltam Balocco, otthon Fiats vizsgaterepen Észak-Olaszország, körülbelül egy autóútra óra Milans Malpensa repülőtér, melegvízfűtési egy oszlopmezőjében jelenjen terepjáró tanfolyam kidolgozott és terepjárók épült lépésnyire keresztül Tamás.

-A ' két év óta alapvonalhoz egy Fiat-Chrysler alakult vendéglátósok, de szerint a terepjárókat nemzetközi vezetője tervezés, Steve Batolli a fejlődés figyelemre méltó volt.

Ő volt a főnök Fiat, Sergio gyakorlati Marchionnes megközelítése részletezi, Kristóf leírta egy finomabb figyelmet szintű menta weve hozzászokott előtt hozzáadása elemre köd, lelkesítő egy mindig egy számunkra találós kérdés, az USA-ban, a világ más részein a tervezése. Európai bonyolult több mint tervező, és amerikai ott nagyobb intenzitással egy belső és létesítmény a külső illik, és, valamint befejezése az általános minőségét.

Főmérnök a Grand Cherokee Jeep Commander program, Philip m. Jansen hozzá, hogy a Fiat ragaszkodott egy extra érzékszervű millió mérföldre a program tesztelés késői nem megtette volna.

MI csak figyelemre méltó a flow technológia között egy oldalüvegek figyelembe véve, Sommer, hogy a partnerség meg; a Grand Cherokee vezettem részesült egy új Multijet ll három literes V-6 turbó dízel 241 bhp és 405 font-ft. nyomaték, bár ez volt sántikált által a sebességes érzékszervű automatikus örökölt a Daimler-korszak. A Cherokee rendkívül előnyös egy modernebb a ZFs-nyolc szeret doboz sikló.

Ez elég jól Mindazonáltal teljesített, lovaglás olasz sávos két és Autostrada utak több mint naplósorokat eredménycsoportjához, megfelelő, ha a kormányzáshoz volt kevesebb, mint egy pontos központ garantálja.

Anyagok belső felépítés és az általános elmúltak a hozott javulást erőfeszítések egy korábbi bár nem igazán tudtam Jeep támogassa kórteremben autóipari azt állítják, hogy ez az egyik minősül a világ 10 legjobb belső.

Jeep 124.000 értékesítés Seimat Európa-szerte nagyrészt hajtott egy új ból modellek-tutaj 2014-ig. Ha tud nyújtani a minőség és a magas tartalom árképzés európai versenyez majd a kínáltak látom, hogy a márka, egy cél kereskedelmi eléréséhez.
Original text