repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

Ive tocmai a petrecut două zile tulbure, ploaie-ud în Sicilia Audis pretendent nou mijlocie, A6 de conducere.

În ciuda creştere câteva fracţiuni de un inch tot drumul rotund, Audi a reusit că feat rară a conţine greutatea maşinilor, ras 180 kg de pe predecesorul său datorită un amalgam inteligent de aluminiu şi oţel de înaltă rezistenţă.

Spre deosebire de Jaguar stilul Revoluţia, Audi crede în teoria darwinistă de design şi evoluează aspectul său. Deschis nou masina arata mai puţin voluminoase decât a făcut-Arată standuri, grila fata este o declaraţie de încredere la un brand care continuă să crească în vânzări la nivel mondial, în timp ce profilul său este sporită de linii de presare matura care joaca cu lumina reducerea orice grosime care altfel ar putea fi aparent în flancurile. Acolo unele gustoase faruri LED, precum şi că forma schimbare fascicul modele în funcţie de condiţiile de conducere.

In poza de aici este un trei litri TFSI cu 295 CP şi 324 lb-ft, suficient să sprint spre 62 mph în 5. 5 secunde înainte fiind limitat la universal 155 mile pe oră.

Cabina este aşa cum aţi aştepta de la Audi, construit meticulos deşi furnir asieta a fost un pic peste partea de sus şi aminteşte de o barca de viteza anilor 1930. O versiune linie S am condus mai târziu cu finisaj satin şi tapiţerie negru a fost mai uşor de pe ochi. A6 poate fi complet încărcată cu tot la noapte viziune asistent, şef de afişare, Golful parcare automate de mers înapoi şi 1300 de wati de amplificatoare de Bang & Olufsen, precum şi un hotspot WLAN la bord, care a permis-mă să Vezi Road & Tracks site-ul în timp ce şedinţei în maşină de o plajă siciliană.

Pe drumul V6 este minunat netede şi posedat de livrare puternic cuplul ajungând la 2900 rpm, în timp ce caseta de viteză de şapte lovituri uşor în jos, atunci când a cerut sau, aşa cum am prefera, este perfect adaptate pentru zbaturi schimburi de implicare a adăugat şofer. Modelul am condus avut aer opţional izvoare care oferă un echilibrat, controlat plimbare, dar din oţel arcuite modele I a condus mai târziu au fost mai puţin asigurat şi eu va aştepta judecata finală pe calitatea de plimbare cu masini până când am condus masina pe drumuri britanic în luna aprilie.

Pe drumurile alunecoase siciliană manipularea, în mare parte, a fost asigurat Deşi sistemul quattro a fost prins pe o strângere hander pantă dreptul la roţile pe calea în convertirea la oversteer la vârful. Interesant şi neaşteptate, ca acest eşantion, de asemenea, a avut opţional cuplul vectoriale diferenţial spate.

Motoare diesel sunt un factor de mare în Marea Britanie şi Europa şi bază doi litri TDI cu 174 CP nu a reuşit să impresioneze cu sale, comparativ, Notă motorul de grosier-, dar este probabil să fie un vânzător de maşini mare companie ca patru inele spune foarte mult pe şosea la domiciliu.

Când aveţi 369 lb - ft de cuplu să se joace cu, la doar 1400 rpm, apoi trei litri TDI cu quattro este un pretendent serios pentru portofel, mai ales ca acesta va reveni – pe ciclul de unitate Europeană – 39 de mile pe galon de U. S. şi 7. 2 secunde la 62 mph.

Astfel noul A6 frumos este construit, un triumf tehnice în multe domenii şi foarte rafinat atunci când mănâncă până km de autostrada. Dar, uneori, nu chiar că este destul de suficient pentru a se amestecă pasiunea în termen.
Original text