repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

Never alahinda kuulsus kinnitus, suunates metal, eriti kui selle celeb on tõeline star qualitiesSquint. Ja siis kõõritama natuke raskem. Vabandust, aga mu kaamera oli ainult viis korda suurendada rahastu. Vaata hoolikalt valge/hõbe tunked veidrik küll ja sa saad umbes teha Lewis Hamilton.
Ei, ma ei ole liitunud paparazzi. Tegelikult olin Mercedes-Benz Maailma Weybrigde'i vihmane laupäev vaadata mu vanamees tähistada sünnipäeva, lõpetades olulise null sõidu C63 AMG tund. Kui ma läksin liiga palju üksikasju, ma oleks süüdistatakse andes Merc tasuta reklaam; piisab öelda, see oli parim olen kunagi kulutatud raha. Saal, instruktorid ja autode kvaliteet oleks löök keegi ära, rääkimata harjunud sõidu Skoda Octavia mees.
Igatahes, tagasi neile piltidele. See lõbustas mind, sest nagu paljud inimesed olete süüdistatakse Lewis arendajana prima donna natuke viimastel aastatel. Mõnikord, ta on olnud tulemused üle rumal põskhabe ja sädelevat kõrva-rõngad. Veel siin ta oli eel F1 katsetamine algamas sel nädalal, dodging vihma nagu Mercedes filmitud peab ühe oma autosid.
Nagu võite öelda, ma ei saanud väga lähedal. Aga see tegi esile pool tööd Vormel 1 juht, et me harva saad näha. Ma ei kavatse küsida tunnen multi-miljonärideks, kes saavad võistelda maailma parimaid insenerirajatis autod elu, kuid nagu Lewis trekked edasi-tagasi oodanud GL tagaküljel veoauto, näiliselt teevad sama asi ikka ja jälle, ma ei tunne mõnda kaastunnet teda; märg päev Surrey tooks kedagi jalaga maa peal.
Veelgi põnev oli asjaolu, et inimesed selgelt hakanud töötama Lewis oli seal. Kuigi see kergelt vexed turvalisuse, näitas ka sportliku kangelane brändi väärtust. Enne seda ma kunagi uskunud, et inimesi ostaks auto maha kellegi kinnitus tagasi. Veel kui inimesed seisid kõrval eelnevalt omandis Mercs read ja squinted vahemaa, oma elevust oli nii ilmne, et arvasin, et mõned kavatsevad osta kohapeal, et natuke rohkem nagu nende kangelane olevat lihtsalt auto.
Ma arvan, et nad olid vangistuses publik, olles teinud jõupingutusi külastada koht nimega Mercedes-Benzi maailma, kuid ma olin ikka üllatunud. Jumal teab mis juhtub kui sel hooajal läheb planeerida ja ta tegelikult korstnad mõned võitu - see tõenditel põhinevate, ma juba tunnen Merc müüjad valasid käed ja lõbu.
Nii, mõned lõplik küsimustele üks inspireeritud see võimalus tekib, sest me oleme eelõhtul F1 katse saada käimas: Kas sa arvad, vana kõnekäänd: võitis pühapäeval, esmaspäeval müüvad ikka heliseb tõsi ja te arvate, et Lewis on vaja saada töö tehtud star omadused?
Original text