Organizátori žien svetové auto roka súťaže zhrnul výsledky hlasovania za najlepšie auto roka 2014 je absolútny víťaz s najvyšším počtom bodov sa stal Mercedes-Benz S-Class novej generácie, ktorý vzal prvé miesto v kategórii najlepší luxusné auto.
Druhý v celkovom poradí bol Audi A8, zatiaľ čo tretie miesto obsadil Tesla Model s. Tohtoročná porota pozostávala z 23 žien automobilových novinárov z 15 krajín – každý posúdiť kandidátov na 10 kritérií, vrátane nielen tradičné cena-kvalita a pohodlie, ale aj tak-zvané WOW efekt.
Celková súťaž má šesť kategórií vozidiel sa nazýva až po luxusné, najlepšie Rodinné auto, najlepšie športové auto, najlepšie crossover, najlepšie úsporné auto a detské auto-stoličky. V prvých dvoch vyhral Audi A3 a S3, keďže kríž-víťaz bol RR Sport. Cenu za ekonomiku dostali Honda Jazz/Fit a zelené kolieska rokov vybrané Tesla. No, tieto súčty. Súhlasím s ohromujúci podlahu?