Võistluse Maailma naiste aasta auto kokku hääletamise eest parim auto 2014 — absoluutne võitja kõige rohkem viimast punkti sai Mercedes-Benz S-Class uue põlvkonna, jooksja on ka esimene koht kategoorias Parim luksusauto.
Teine üldarvestuses sai Audi A8, siis kolmanda koha sai Tesla Model S. konkursi Žürii sel aastal koosnes 23 naiste-автожурналистов alates 15 riigist — iga оценивала kandidaatide 10 kriteeriumidele, mille hulgas olid mitte ainult traditsioonilisi hind-kvaliteet ja mugavus, aga ka nn wow-efekti.
Kogu võistlus kuulub kuus liiki autosid on, lisaks eespool nimetatud luksuslik, Parim pereauto, Parim sportcar, Parim linnamaastur, Parim ökonoomne masin ja Экомобиль. Esimesed kaks võitis Audi A3 ja S3, siis kuidas кроссом-võitja sai RR Sport. Auhinna väärtus sai Honda Jazz/Fit ja roheline käru aasta valinud Tesla. Noh, nagu siin on tulemused. Nõus suurepärane põrandat?